هنگام خرید یک محصول، در نگاه اول قسمت بیرونی و جعبه سازی کالا مورد توجه مشتری قرار گرفته و برای او جلب توجه می نماید. به گونه‌ای که قبل از مشاهده ی خود کالا، ترجیح می‌دهد ابتدا هاردباکس مقوایی بسته بندی محصول را بررسی نماید. از این رو، نوع و شکل ظاهری هاردباکس کالا، در امر فروش محصول بسیار تأثیر گذار و حائز اهمیت است. به همین خاطر،‌ در تولید هاردباکس مقوایی محصول، باید نهایت دقت و ظرافت را مبذول داشت تا رضایت مندی و خرسندی مصرف کننده از شکل ظاهری کالا فراهم گردد.

 

 

مسئله ی بسیار مهم در ساخت هاردباکس، رعایت اصول اولیه ی جعبه سازی است. برای اینکه در مراحل پایانی تولید هاردباکس، چاپ طرح گرافیکی به سهولت بر روی آن انجام گرفته و به خوبی قابل مشاهده باشد، ضروری است در فرآیند ساخت هاردباکس مواد درجه یک به کار گرفته شوند. این مسئله سبب چندین برابر شدن زیبایی ظاهری هاردباکس نیز خواهد شد.

 

 

جعبه سازی هیراد باکس، تمامی اصول اولیه را در تولید انواع هاردباکس ها رعایت کرده و طبق اصول خاصی پیش می رود. به گونه‌ای که پس از ثبت سفارش هاردباکس برای محصول خود، از دریافت هاردباکس ساخته شده کاملاً شگفت زده خواهید شد.