جعبه‌ های ته قفلی نیز از پرکاربرترین جعبه‌های عرضه شده در بازار هستند که جهت بسته بندی محصولات گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این جعبه‌ها هنگام استفاده به هیچ عنوان به چسب نیاز ندارند.

جهت استفاده از این نمونه از جعبه‌ها تنها باید قسمت‌های برش خورده را به بهترین نحو روی هم قرار دهید. بنابراین با صرف چند دقیقه می­توانید جعبه‌ های ته قفلی متعددی آماده کنید و از آن‌ها جهت بسته بندی استفاده نمایید.

 

با وجود این که جعبه ته قفلی نیاز به هیچ گونه چسبی ندارد، اما قسمت‌های برش خورده به گونه‌ای کنار هم قرار می‌گیرند که به هیچ عنوان جعبه پاره نمی‌شود و وسایل قرار گرفته درون آن‌ به بیرون نمی‌ریزند.

جعبه‌ های ته قفلی نیز همانند سایر جعبه‌های عرضه شده در بازار در اشکال مختلف مستطیلی و مربعی با اندازه‌های گوناگون طراحی و عرضه شده‌اند. بنابراین جهت بسته بندی محصولات مورد نظرتان می‌توانید از بین جعبه‌های ارائه شده یک گزینه را انتخاب نمایید.

جعبه‌های ته قفلی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي