جعبه‌های ته قفلی

جعبه‌های ته قفلی نیز یکی از محصولات کمپانی هیراد هستند که به گونه‌ای قسمت‌های ته و سر جعبه برش داده می‌شوند که با قرار گرفت قسمت‌های برش خورده روی هم شکل ظاهری جعبه به مانند یک بسته بندی خاص به نظر می‌رسد.

جعبه ساندویچ، جعبه بیسکوییت و جعبه‌های صنعتی معمولاً به صورت جعبه‌های ته قفلی طراحی می‌شوند. قرار گرفتن قسمت‌های برش خرده بر روی هم سبب افزایش دوام قسمت سرو ته جعبه می‌شود به گونه‌ای که هنگام حمل بار درون جعبه نگرانی از بابت باز شدن آن و بیرون ریختن اشیای درون جعبه نخواهید داشت!

قسمت‌های برش خرده در این جعبه‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که به خوبی بر روی هم قرار بگیرند و هیچ گونه درزی بین آن‌ها وجود نداشته باشد. در حقیقت این قسمت‌ها باید کاملاً به هم قفل شوند، به همین دلیل این جعبه‌ها را به عنوان جعبه‌های ته قفلی می‌شناسند!

 

جعبه‌های ته قفلی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي