جعبه‌های ته قفلی قبل از این که اجزای آن‌ها کنار هم قرار بگیرد، بی‌شباهت به یک ورق مقوایی ساده نیستند. اما به محض این که جعبه را از حالت خوابیده خارج کرده و آن به شکل مناسب در می‌آورید، با جعبه‌ای مواجه می‌شوید که هیچ منگنه و چسبی برای چسباندن قسمت رو و زیر آن وجود ندارد.

 این جعبه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با قرار دادن قسمت­های برش خورده در کنار هم می‌توانید یک جعبه کامل، مشابه سایر بسته بندی‌ها داشته باشید.

تنها نکته‌ای که هنگام استفاده از جعبه‌های ته قفلی باید به آن توجه داشته باشید، چگونگی قرار دادن بخش‌های مختلف جعبه است؛ زیرا برش‌های ایجاد شده بسیار خاص هستند و وارد کردن فشار بیش از حد برای قرار دادن آنها بر روی هم ممکن است سبب پاره شدن اجزای جعبه شود.

جعبه‌های ته قفلی بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می‌شوند، هر چند اقلام دارویی نیز درون این نمونه از جعبه‌ها مشاهده می‌شوند؛ زیرا این جعبه‌ها به صورت خوابیده بر روی هم قرار می‌گیرند و نگهداری آنها نیاز به فضای زیادی ندارد؛ بنابراین می‌توانید جعبه ته قفلی را به صورت عمده سفارش داده و برای بسته بندی اقلام مختلف درون انبار نگهداری کنید.

 

جعبه‌های ته قفلی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه ته قفلی،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي