نام جعبه ته قفلی برای جعبه‌های بدون هیچ گونه چسب و منگنه یا قفل انتخاب شده است. این نمونه از جعبه‌ها در برخی از موارد برای بسته بندی محصولات غذایی استفاده می‌شوند، اما عمده استفاده از جعبه‌های ته قفلی مربوط به بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی است.

 بسته‌هایی که برای قرار دادن لوازم آرایشی ارائه می‌شوند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربران می‌توانند از قسمتی که برای درب جعبه در نظر گرفته شده آن‌ها را باز کنند. قسمت زیرین این جعبه‌ها هیچ چسبی ندارد و برای این که محصول از درون جعبه لیز نخورد، برش‌هایی بر روی مقوا ایجاد شده­اند و با قرار گرفتن آن‌ها بر روی هم، زیر جعبه به طور کامل بسته می‌شود.

 راحتی استفاده از جعبه‌های ته قفلی سبب شده که بسیاری از شرکت‌ها برای قرار دادن محصولاتشان این بسته بندی‌ها را که قیمتی مقرون به صرفه دارند انتخاب کنند.

جعبه‌های ته قفلی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه ته قفلی،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي