هنگام مراجعه به فروشگاه برای تهیه جعبه‌های ته قفلی، فروشنده از شما می‌خواهد جعبهای که می‌خواهید را از بین مدل‌های مختلفی که در فروشگاه ارائه شده است انتخاب کنید. شاید با شنیدن این واژه شما به دنبال جعبه‌های مکعبی یا مربعی و حتی دایره‌ای شکل باشید.
اما جعبه‌های ته قفلی با باوری که در ذهن شما درباره ساختار جعبه‌ها وجود دارد متفاوت هستند. این جعبه‌ها قبل از این که ظاهری شبیه به یک جعبه واقعی پیدا کنند، به صورت ورقه‌ای روی هم قرار می‌گیرند. برای این جعبه ته قفلی را به این صورت طراحی کرده‌اند که فضای کمتری را اشغال کند و در بخش‌های مختلف که نیاز به بسته بندی عمده محصولات وجود دارد، بتوان از جعبه‌های ته قفلی استفاده کرد.
شکل دهی جعبه ته قفلی ساده است. کافی است اضلاع جعبه را به سمت بالا بکشید و قسمت‌هایی که در زیر جعبه در نظر گرفته شده را روی هم قرار دهید تا پایین جعبه قفل شود و بتوانید از آن برای بسته بندی استفاده کنید.
برای جمع کردن جعبه نیز کافی است قسمتی که به عنوان قفل جعبه در این جعبه‌ها شناخته می‌شود را آزاد کنید. با آزاد کردن این بخش جعبه ته قفلی جمع می‌شود و به شکل اولیه‌اش در می آید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه ته قفلی،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي