جعبه‌های ته قفلی از جعبه‌هایی هستند که به عنوان یک هنر بسته بندی شناخته می‌شوند. این جعبه‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که تنها با تا کردن چند بخش مشخص از بالا و پایین جعبه می‌توان آن‌ها را برای استفاده حالت داد.

جعبه‌هایی که به صورت ته قفلی طراحی شده‌اند هم می‌توانند برای بسته بندی اقلام کوچک استفاده شوند و هم اقلام بزرگ. برخی از شرکت‌ها این جعبه‌ها را برای بسته بندی اقلام خوراکی تهیه می‌کنند.

آیا تاکنون به برگر یا ساندویچی که تهیه کرده‌اید به دقت توجه داشته‌اید؟ جعبه‌ای که برای بسته بندی این محصولات استفاده می‌شود از نسل جعبه‌های ته قفلی  است.

علت این که اغذیه فروش‌ها انواع ساندویچ و خوراکی را درون این نسل از جعبه قرار می‌دهند به دلیل ارزان بودن این نسل از بسته بندی نیست. بلکه راحتی بسته بندی اقلام مختلف به وسیله جعبه‌های ته قفلی است که سبب شده تولید کنندگان و فروشندگان مختلف از این جعبه‌ها برای بسته بندی محصولاتشان استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال زمانی که چندین مشتری در صف هستند تا غذایشان را از اغذیه فروشی که انواع ساندویچ را ارائه می‌کند دریافت کنند، فروشنده باید به این موضوع توجه داشته باشد که مشتریان نمی‌خواهند برای بسته بندی غذایشان زیاد منتظر بمانند.

جعبه‌های ته قفلی این امکان را برای ساندویچی‌ها فراهم می‌کند که در عرض چند دقیقه بتوانند چندین غذا را برای ارائه به مشتری بسته بندی کنند.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه ته قفلی،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي