جعبه های مقوایی با توجه به تنوع بالایی که دارند و ابعاد مناسبی که جهت طراحی آن در نظر گرفته شده است، فروش عمده بازار را از آن خویش کرده‌اند. به گونه‌ای که از جعبه‌های کادو تا جعبه‌های بسته بندی لوازم خانگی را می‌توان از بین این محصولات انتخاب کرد.

جعبه مقوایی با توجه به این که چند کاربره است، ممکن است نمای ظاهری ساده‌ای داشته باشد. این جعبه‌ها که بیشتر با نام کارتن شهرت دارند جهت بسته بندی و ارسال مواد غذایی بسته بندی شده به سوپر مارکت ها و خشکبار نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 بر روی جعبه های مقوایی فوق معمولاً تنها نام برند و چند علائم هشدار دهنده درباره حمل جعبه چاپ می‌شود و به نسبت جعبه‌های مقوایی که برای بسته بندی کادوها استفاده می‌شوند از جذابیت کمتری برخوردار هستند.

اما با توجه به این که جهت طراحی این جعبه‌ها از مقواهای فشرده چندلایه استفاده می‌شود، استقامت آن‌ها بیشتر می‌باشد.

 

انواع جعبه‌های مقوايی

با توجه به این که جعبه های مقوایی کاربرد زیادی دارند، از تنوع بالایی برخوردار هستند. به عنوان مثال جهت بسته بندی تن ماهی و کالاهای مشابه جعبه‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شود که مشخصات کامل محصول قابل مشاهده باشد و جعبه صرفاً برای نگه داری محصول نهایی مورد استفاده قرار بگیرد.

حتی ممکن است برایجعبه مقوایی که جهت بسته بندی محصولات دیجیتالی عرضه می‌شود، یک دسته بر روی جعبه وجود داشته باشد. این دسته امکان حمل و نقل راحت‌تر جعبه را برای کاربر فراهم می‌کند.

اما بیشتر جعبه های مقوایی که در بازار ارائه می‌شوند به صورت کلی شکلی مربعی یا مستطیلی دارند و ابعاد در نظر گرفته شده برای آن‌ها نسبت به محصولاتی که نیاز به بسته بندی دارند تعیین می‌شود.

 

جعبه کادوی مقوایی

جعبه کادوی مقوایی نسبت به سایر جعبه‌هایی که به صورت مقوایی طراحی می‌شوند خاص‌تر است؛ زیرا این جعبه برای بسته بندی اقلام کادویی و هدیه‌های متنوع مورد استفاده قرار می‌گیرد و باید دارای نمای ظاهری زیباتر و هیجان‌انگیزتری باشد.

به گونه‌ای که بیننده هنگام تماشای آن مجذوب نقش‌ها و طرح‌هایی که بر روی جعبه وجود دارد شود و هنگام دریافت هدیه لذت بیشتری را تجربه نماید.

جعبه کادوی مقوایی معمولاً به صورت چند رنگ طراحی و عرضه می‌شود، اما بنا بر نوع محصولی که قرار است درون جعبه قرار بگیرد، طراحی جعبه‌های تک رنگ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

برای خرید جعبه کادوی مقوایی باید بودجه مناسبی را مد نظر داشته باشید و کلیه محصولات ارائه شده را مورد بررسی قرار دهید. تا بتوانید یک جعبه زیبا و با کیفیت را انتخاب نمایید.

 

جعبه مقوایی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويی،جعبه مقوایی