جعبه‌ های مقوايی یکی از متداول‌ترین جعبه‌هایی هستند که در صنایع بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از لوازم خانگی بزرگ مانند ماشین لباسشویی و... تا مواد غذایی خوراکی مانند بیسکوییت‌های متنوع را می‌توان درون یک جعبه مقوایی بسته بندی کرد!

از مهم‌ترین دلایل ارسال محصولات گوناگون با بسته بندی‌های مقوایی می‌توان به وزن کم این جعبه‌ها اشاره کرد.

اگر در طراحی و ساخت جعبه‌ های مقوايی دقت لازم صورت بپذیرد و این جعبه‌ها به صورت دو لایه و سه لایه طراحی و عرضه شوند، محصول بسته بندی شده درون جعبه بدون ضرب دیدگی تا مقصد ارسال خواهد شد!

جعبه‌هایی که جهت بسته بندی یک هدیه سبک مانند اسباب بازی استفاده می‌شوند با جعبه‌هایی که جهت حمل وسایل سنگین استفاده می‌شوند از طراحی متفاوتی برخوردار هستند!

همچنین توجه داشته باشید که در طراحی جعبه‌ های مقوايی مناسب بسته بندی باید نام محصول، سال تولید آن و... نیز بر روی جعبه درج شده باشد.

 

 

جعبه کادوی مقوایی

جعبه کادوی مقوایی را می‌توان جهت بسته بندی هدایای مختلف نیز مورد استفاده قرار داد. این جعبه‌ها معمولاً در اشکال مختلف طراحی و عرضه می‌شوند. تا کاربر بتواند به راحتی جعبه مد نظرش را انتخاب و خریداری کند!

شکل ظاهری و رنگ بندی که در جعبه‌های مناسب کادو استفاده می‌شود نسبت به سایر جعبه‌ها متفاوت‌تر خواهد بود!

یک جعبه کادویی مقوایی ساده به نسبت جعبه­های رنگی از جذابیت مناسبی برخوردار نخواهد بود!

بنابراین در طراحی جعبه‌های مقوایی که برای ارسال هدیه در نظر گرفته می‌شوند معمولاً از طراحی‌های خاص و جذاب استفاده می‌شود! هر چند ممکن است به جای ایجاد رنگ بندی بر روی جعبه از نوارهای رنگی جهت تزیین جعبه استفاده شود.

 

طراحی لوگو برند بر روی جعبه مقوایی

فرقی نمی‌کند جعبه خریداری شده به عنوان یک جعبه کادوی مقوایی در نظر گرفته شود یا از آن جهت بسته بندی یا فروش محصولات متنوع استفاده شود! در هر صورت شرکت تولید کننده می‌تواند لوگوی خودش را بروی جعبه در قسمت مناسبی درج نماید!

درجعبه‌هایی که جهت بسته بندی در نظر گرفته می‌شوند معمولاً لوگو در ابعاد بزرگ‌تری بر روی جعبه چاپ می‌شود! اما در جعبه‌های هدیه لوگو به صورت نامحسوس در گوشه‌ای از جعبه چاپ می‌شود تا شکل ظاهری جعبه کادو خریداری شده حفظ شود!

جعبه مقوایی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويی،جعبه مقوایی