جعبه های مقوایی این روزها برای بسته بندی اقلام مختلف مانند مواد غذایی، داروها و... مورد استفاده قرار می‌گیرند. به گونه‌ای که هنگام دسته بندی‌های خریدهای انجام شده روزانه این جعبه‌ها که در اندازه مختلف طراحی شده‌اند قابل مشاهده هستند. به عنوان مثال از کوچک‌ترین جعبه‌هایی که از جنس مقوا هستند و برای بسته بندی اقلام پرمصرف استفاده می‌شوند می‌توان به جعبه مقوایی خمیر دندان اشاره کرد که بر روی آن نام محصول و دندان‌هایی شفاف و درخشان به چاپ رسیده است.

نمونه‌ای دیگر از جعبه های مقوایی، برای بسته بندی کیک‌ها و بیسکوییت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این جعبه با توجه به این که چه حجمی از محصول درون آن‌ها قرار می‌گیرد عرضه می‌شوند و امکان طراحی آن‌ها در ابعاد مختلف و با رنگ بندی‌های متنوع وجود دارد.

 

بنابراین بیشتر اقلامی که به صورت روزانه در بازار ارائه می‌شوند درون این نمونه از بسته بندی‌ها قرار می‌گیرند؛ زیرا جعبه‌های مقوايی نسبت به جعبه‌های دیگر هزینه کمتری برای تولید نیاز دارند. همچنین با توجه به این که وزن این جعبه‌ها سبک‌تر از سایر نمونه‌ها است، حمل آن‌ها بسیار راحت‌تر می‌باشد.

 

انتخاب یک جعبه کادوی مقوایی

در بین جعبه‌هایی از جنس مقوا، انتخاب یک جعبه کادوی مقوایی لذتی دیگر دارد. اگر چه این جعبه با سایر نمونه‌ها هم خانواده است، اما طراح برای ارائه این نمونه از بسته بندی‌ها تمام ذوق و سلیقه‌اش را در قالب رنگ‌ها و نقش‌های منحصر به فرد به کار گرفته و محصولی متفاوت را طراحی کرده است.

بر روی یک جعبه کادوی مقوایی اثری از نوشته‌های راهنمای خرید محصولات دیده نمی‌شود و این اشکال فانتزی همانند گل‌های رنگارنگ و طراحی‌های ویژه هستند که بدنه جعبه را جذاب‌تر کرده‌اند تا دلربایی آن بیشتر از سایر نمونه‌ها باشد.

 

برای طراحی جعبه کادویی مقوایی می‌توانید از چندین و چند رنگ مقوا استفاده کنید، به گونه‌ای که درب جعبه دارای دو یا چند رنگ باشد و هر کدام از اضلاع آن با رنگی متضاد با سایر ضلع‌ها رنگ آمیزی شود؛ اما این طراحی مختص کادوهایی است که فانتزی هستند و طراحی بسته با نوع آن‌ها هماهنگی کافی را دارد؛ اما برای قرار دادن کادوهای ویژه باید جعبه‌هایی با رنگ‌های سنگین‌تر را انتخاب کنید تا کادو سبک و کم ارزش به نظر نرسیده و برای گیرنده جذاب باشد.

جعبه مقوایی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويی