جعبه‌های مقوایی در نمونه‌های مختلف تولید و به بازار عرضه شده‌اند. این جعبه‌ها را هم می‌توان برای بسته بندی اقلام صنعتی و... استفاده کرد و هم هدیه و کادو.

جعبه‌های مقوایی بسته بندی‌هایی هستند که برای اقلام مختلف از جمله میوه‌ها تا هدایای با ارزش استفاده می‌شوند. هر جعبهای که در بازار مشاهده می‌کنید که بدنه‌ای از جنس مقوا دارد، درون این گروه قرار می‌گیرد.
انتخاب جعبه‌های کارتنی در قدم اول به دلیل وزنی است که این نسل از بسته بندی‌ها دارند. با توجه به سبک بودن جعبه‌های مقوایی، این بسته‌ها صرفاً برای نظم بخشیدن به اقلام مختلف برای جابجایی استفاده می‌شوند. با بسته بندی اقلام مختلف درون این جعبه‌ها، مشکلی از بابت سنگین‌تر شدن وزن محصول بسته بندی شده نخواهید داشت.
هنگام انتخاب جعبه‌های مقوایی باید موارد متعددی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که کاربران به آن توجه دارند، این است که جعبه خریداری شده باید قابلیت بازیافت را داشته باشد. به همین دلیل است که تولید کنندگان این نسل از جعبه‌ها از مواد اولیه مناسب برای ساخت آن‌ها استفاده می‌کنند تا بتوان جعبه را پس از استفاده مجدداً مورد بازیافت قرار دارد. با توجه به این موضوع استفاده از جعبه‌های مقوایی به هیچ عنوان سبب بروز صدمات زیست محیطی نخواهد شد.
نکات دیگری نیز وجود دارد که هنگام انتخاب جعبه مقوایی باید به آن توجه داشته باشید، از جمله این نکات می‌توان به این مورد اشاره کرد که این جعبه ها به نحوی طراحی شدهاند که بتوان روی آنها بارکد چسباند یا این که رنگ آمیزی خاصی را برای جعبهها در نظر گرفت تا مورد توجه مشتریان واقع شود.
 


جعبه کادوی مقوایی را از تولید کنندگان باتجربه و متبحر بخواهید.

تهیه جعبه کادوی مقوایی نسبت به دیگر جعبه‌ها دشوارتر است. افرادی که می‌خواهند هدیه خودشان را در یک جعبه از جنس مقوا قرار دهند، باید به نوع طراحی جعبه، رنگ بندی که برای آن در نظر گرفته شده، کیفیت ساخت جعبه و... توجه داشته باشند.
 اگر قصد انتخاب جعبه کادوی مقوایی را از بین بهترین گزینه‌های ارائه شده دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم جعبه‌هایی را که توسط تولید کنندگان باتجربه و متبحر تولید شده بررسی کنید. این افراد از بهترین دستگاه‌ها برای تولید جعبه‌ها استفاده می‌کنند و بهترین طراح‌ها را برای این که جعبه‌هایی خاص و متفاوت طراحی کرده و روانه بازار کنند به کار گرفته‌اند.
انتخاب جعبه کادوی مقوایی تا حدود زیادی به فردی که می‌خواهید به وی هدیه را تقدیم کنید بستگی دارد. در صورتی که بخواهید جعبه کادو را برای کودکان تهیه کنید، نوع رنگ بندی جعبه با زمانی که آن را برای افراد با تجربه و بزرگ‌سال تهیه می‌کنید متفاوت خواهد بود.
با توجه به این که هدیه گیرندگان می‌توانند در تمام رده‌های سنی قرار داشته باشند، تولید کنندگان جعبه مقوایی هدیه را در رنگ بندی‌ها و طرح‌های مختلف تولید و به بازار ارائه کرده‌اند. تا تمام افراد بتوانند جعبه مناسب را برای بسته بندی هدیه‌ای که دارند انتخاب کنند.

  برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،هارد باکس ,هاردباکس ,hardbox,جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت ,  جعبه کادويي