جعبه سازی ست تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین گزینه‌هایی است که شرکت‌های متنوع به آن توجه ویژه‌ای دارند؛ زیرا کمپانی‌های سرشناس در مناسبت‌های گوناگون هدایای خاصی را برای مشتریانشان ارسال می‌کنند که علاقه‌مند هستند در بهترین بسته بندی عرضه شوند.

جعبه سازی ست تبلیغاتی با توجه به نوع محصولاتی که قرار است به عنوان هدیه ارسال شوند انجام می‌شود. به عنوان مثال در صورتی که هدایا شامل سررسید، کیف پول و اشیای بزرگ باشند، باید جعبه بزرگ‌تری را جهت بسته بندی آن‌ها مد نظر داشته باشید.

انواع جعبه سازی ست تبلیغاتی

با توجه به این که شرکت‌ها مشتریان گلد یا ویژه‌ای دارند که هدایای خاصی برای آن‌ها ارسال می‌کنند؛ بنابراین جعبه‌های ارائه شده باید از تنوع بالایی برخوردار باشند. به گونه‌ای که جعبه ست تبلیغاتی طراحی شده را بتوان در چند رده دسته بندی کرد و هدایا را درون آن قرار داد.

برخی از جعبه‌ها دارای چندین قسمت جهت قرار دادن هدایای تبلیغاتی هستند، اما جعبه­هایی نیز وجود دارند که تنها جهت بسته بندی یک هدیه ساده همانند خودکار، روان نویس یا حتی فلش مموری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

رنگ بندی جعبه ست تبلیغاتی

رنگ بندی‌ها در طراحی جعبه ست تبلیغاتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند؛ زیرا مشتریان قبل از این که محتویات درون جعبه را مشاهده کنند، مجذوب نمای ظاهری آن می‌شوند.

استفاده از کنتراست‌های رنگی هیجان انگیز می‌تواند مخاطب را هنگام دریافت هدیه مورد نظر هیجان زده کند؛ بنابراین بهتر است از رنگ‌های ساده همانند کرمی یا سفید در کنار رنگ‌های متضاد همانند طوسی، مشکی و قهوه‌ای استفاده کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از رنگ‌های مختلف در کنار هم باید به گونه‌ای باشد که اصالت هدیه تبلیغاتی حفظ شود؛ زیرا در صورتی که از رنگ بندی‌های در هم برهم و شلوغ استفاده کنید، جعبه مورد نظر بی‌شباهت به یک هدیه تولد نخواهد بود و ارسال آن برای مشتریانی که به عنوان مدیران شرکت‌ها فعالیت می‌کنند جلوه زننده و نامناسبی را خواهد داشت.

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که جهت قدردانی از مشتریان ویژه و جلب توجه آن‌ها هدایای تبلیغاتی را درون جعبه‌های چوبی ارسال کنند؛ اما با توجه به این که هزینه طراحی جعبه‌های چوبی به نسبت بیشتر از جعبه‌های مقوایی است، بهتر است جهت سفارش‌های عمده جعبه ست تبلیغاتی مقوایی را مد نظر داشته باشید.

جعبه ست تبلیغاتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي،جعبه ست تبلیغاتی،جعبه سازی ست تبلیغاتی