جعبه سازی ست تبلیغاتی

جعبه سازی ست تبلیغاتی برای ارائه هدایای ویژه شرکت‌ها به مشتریان انجام می‌شود. مطابق اصول جعبه سازی در این روش باید بنا بر اهمیت مشتریان و خاص بودن آن‌ها، دسته بندی‌های مختلفی برای بسته بندی هدایا در نظر گفته شود؛ زیرا مشتریان همیشگی باید هدایای منحصر به فردی برای همکاری با شرکت دریافت کنند که نشان دهنده قدردانی از آن‌ها باشد.

همچنین در جعبه سازی ست تبلیغاتی، جعبه ­هایی برای بسته بندی هدایای ساده‌تر در نظر گرفته می‌شود. این محصولات در همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و... ارائه می‌شوند. جعبه‌هایی که برای بسته بندی این هدایا در نظر گرفته می‌شوند نشان تجاری شرکت را به همراه دارند تا فرد گیرنده هنگام استفاده از محصول به نام شرکت نیز توجه داشته باشد و به همکاری با آن راغب شود.

 

تا هر اندازه به جعبه سازی ست تبلیغاتی و نوع بسته بندی توجه بیشتری داشته باشید. هدیه‌هایی که درون جعبه قرار می‌دهید نفیس‌تر و با ارزش‌تر جلوه خواهند کرد. به گونه‌ای که مشتری در اولین نگاه مجذوب بسته بندی جعبه می‌شود و احساس لذت بیشتری از دریافت هدیه خواهد داشت.

 

جعبه ست تبلیغاتی

جعبه ست تبلیغاتی باید دارای رنگ بندی مناسبی باشد. به عنوان مثال اگر هدیه را برای مدیرعامل شرکت‌ها ارسال می‌کنید استفاده از دو رنگ طلایی و سرمه‌ای می‌تواند محصول را جذاب‌تر نشان دهد؛ اما برای انتخاب رنگ جعبه‌هایی که در نمایشگاه‌های مختلف ارائه می‌شوند، بهتر است ترکیبی از رنگ‌های شاد و جذاب را مد نظر داشته باشید. تا مشتری ناخودآگاه به باز کردن جعبه و استفاده از هدیه ارائه شده علاقه‌مند شود.

نوع جعبه ست تبلیغاتی می‌تواند یک مشتری موقت را به مشتری دائمی تبدیل کند؛ بنابراین ظرافت بیشتری در بسته بندی هدایای تبلیغاتی به خرج دهید و همیشه از جعبه‌های تکراری استفاده نکنید.

 

تکراری بودن جعبه‌ها سبب می‌شود که گیرنده تصور کند شما صرفاً برای انجام وظیفه این کار را انجام داده‌اید و علاقه قلبی به هدیه دادن ندارید. در صورتی که یک جعبه که با وسواس خاصی انتخاب شده باشد به طور حتم در نظر گیرنده نیز از جذابیت زیادی برخوردار خواهد بود.

جعبه ست تبلیغاتی ممکن است برای بسته بندی یک هدیه کوچک مانند خودکار در نظر گرفته شود، یا چندین هدیه همانند سررسید، تقویم رومیزی و... درون آن تعبیه شده باشند.

جعبه ست تبلیغاتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه ست تبلیغاتی،جعبه سازی ست تبلیغاتی, جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادوي