جعبه سازی ست تبلیغاتی

جعبه سازی ست تبلیغاتی با توجه به این که جهت جلب رضایت خاطر مشتری استفاده می‌شود اهمیت ویژه‌ای دارد. هر ساله مدیران شرکت‌های مختلف در مناسب‌های متفاوت هدایای تبلیغاتی را به مشتریانشان عرضه می‌کنند تا از آن‌ها بابت همکاری و مساعدتشان تشکر کنند!

در صورتی که هدایای تبلیغاتی خاصی را جهت مشتریان ویژه شرکت در نظر گرفته‌اید باید ست‌های تبلیغاتی را در بسته بندی‌های مناسب قرار دهید تا زیبایی هدیه ارسال شده بیشتر شود!

بسته بندی انواع هدیه‌های تبلیغاتی

یکی از هدیه‌هایی که نوع بسته بندی آن در جعبه سازی ست تبلیغاتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است خودکار می‌باشد! انتخاب یک جعبه مناسب جهت خودکارهای مارکی که قرار است به عنوان هدیه برای مشتریان ارسال شود زیبایی هدیه را چندین برابر می‌کند!

زیرا مشتری می‌تواند در صورت نیاز خودکار را از جعبه ست تبلیغاتی خارج کند و پس از هر بار استفاده آن را مجدداً درون جعبه قرار دهد. نگه داری خودکار درون جعبه دسترسی به آن را در مواقع نیاز ساده‌تر می‌کند و مانع از گم شدن آن در بین وسایل متنوع روی میز می‌شود!

یکی دیگر از انواع جعبه سازی ست تبلیغاتی جعبه ابزار آلات مهندسی مانند پیچ گوشتی‌های متنوع و.. است. از انواع دیگر ست‌هایی که درون جعبه‌ها بسته بندی می‌شوند می‌توان به کیف پول، سر رسیدهای کوچک و جا کلیدی‌های زیبا اشاره کرد!

 

جعبه ست تبلیغاتی

جعبه ست تبلیغاتی باید علاوه بر دوام و کیفیت مناسب از طراحی خاصی نیز برخوردار باشد؛ زیرا مشتری قبل از این که جعبه را باز کند و هدیه درون آن را ببیند شکل ظاهری جعبه را مشاهده می‌کند! اگر ظاهر جعبه از طراحی مناسبی برخوردار نباشد ممکن است مخاطب بدون باز کردن آن را کنار بگذارد!

در قسمت رویی جعبه می‌توان از طراحی‌های ساده یا چند رنگ استفاده کرد؛ اما همیشه به این نکته توجه داشته باشید که در طراحی جعبه ست تبلیغاتی بهتر است از رنگ‌های خاص و جذاب استفاده شود تا توجه مشتری را به سوی هدیه جلب کند!

ترکیب رنگ‌های متضاد یا طیف‌های رنگی هم خانواده می‌تواند جلوه ظاهری جعبه را زیباتر کند. به عنوان مثال اگر از رنگ سفید در کنار رنگ‌هایی مانند زرشکی یا آبی تیره استفاده کنید جعبه طراحی شده جذاب­تر خواهد شد!

جعبه ست تبلیغاتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي،جعبه ست تبلیغاتی،جعبه سازی ست تبلیغاتی