شیوه‌های مختلف جعبه سازی ست تبلیغاتی دست طراحان را برای ارائه این نمونه از بسته بندی‌ها باز می‌گذارد، به گونه‌ای که گاه جعبه‌ای که برای قرار دادن هدیه تبلیغاتی طراحی شده از یک مستطیل ساده تشکیل می‌شود که محلی برای قرار دادن یک سررسید و خودکار دارد و گاه می‌توان درون این نمونه از جعبه‌ها، هدایای مختلفی را که برای هر یک از آن‌ها مکان مناسبی در نظر گرفته شده قرار داد.

جعبه سازی ست تبلیغاتی با پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییرات بسیاری شده است، به گونه‌ای که امروزه در طراحی این نمونه از محصولات می‌تواند جعبه های مقوایی، جعبه‌های چوبی و گاه جعبه‌های سخت را مشاهده کرد که هر یک از آن‌ها برای بسته بندی هدیه خاصی در نظر گرفته می‌شوند.

 به عنوان مثال جعبه‌ای که به صورت چوبی طراحی شده برای بسته بندی هدایای مدیریتی و ویژه مناسب است اما جعبه مقوایی که مطابق اصول جعبه سازی ست تبلیغاتی ارائه شده، بهتر است برای بسته بندی هدایایی که به صورت عمده ارسال می‌شوند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

انتخاب یک جعبه ست تبلیغاتی مناسب

هنگام انتخاب یک جعبه ست تبلیغاتی مناسب باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. اولین گزینه مهم جنس مقوایی است که جهت طراحی جعبه استفاده شده است. برای بررسی نوع مقوا ابتدا باید از شرکت تولیدکننده یک نمونه درخواست کرده و پس از ارزیابی کیفیت آن، اقدام به سفارش عمده نمایید.

مقوایی که جهت طراحی این نمونه از بسته بندی‌ها استفاده می‌شود باید کاملاً صاف و یکدست باشد و هیچ گونه برآمدگی و تغییر رنگ حاصل از رطوبت و... در آن دیده نشود؛ زیرا جعبه ست تبلیغاتی هویت شرکت شما را برای گیرنده به نمایش می‌گذارد و اگر مقوایی که برای طراحی این نمونه از جعبه استفاده می‌شود کیفیت لازم را نداشته باشد، مخاطبان شرکت متوجه می‌شوند که هدیه را صرفاً از سر وظیفه ارسال کرده‌اید و کیفیت طراحی و ساخت آن برای شما اهمیت چندانی نداشته است.

دومین گزینه استفاده از رنگ بندی‌های مناسب برای جعبه ست تبلیغاتی است. رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید نباید به حدی سنگین و یکدست باشند که کسل کننده برسند، همچنین ترکیب رنگ‌ها نباید به گونه‌ای انتخاب شده باشد که هدیه را سبک و کم اهمیت جلوه دهد.

جعبه ست تبلیغاتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه ست تبلیغاتی،جعبه سازی ست تبلیغاتی, جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادوي