صاحبان کسب و کارهای مختلف در روزهای خاصی از سال مانند ایام عید یا شب یلدا هدایای ویژه‌ای را برای مشتریان خود ارسال می‌کنند تا از این طریق از آن‌ها قدر دانی به عمل بیاورند. برای ارسال این هدایا مهم‌ترین نکته‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد چگونگی بسته بندی هدیه درون یک جعبه ست تبلیغاتی ویژه است که ارزش کادو را برای مخاطب چند برابر می­کند.

در صنعت بسته بندی عنوان جعبه سازی ست تبلیغاتی نیز به چشم می‌خورد. در این روش از بسته بندی هدیه‌ای که قصد دارید آن را درون جعبه قرار دهید قرار است به دستی فردی عالی ‌رتبه برسد. این فرد گاه ممکن است مدیر یک شرکت زنجیره‌ای بزرگ باشد که سال‌ها با او همکاری داشته‌اید یا این که گیرنده کادو مدیر یک مجموعه کوچک باشد که به تازگی به جمع مشتریان شرکت شما پیوسته است.

در هر دو حالت باید برای بسته بندی هدیه دقت بسیار زیادی به خرج دهید و از بین محصولاتی که توسط تولیدکنندگان در صنعت جعبه سازی ست تبلیغاتی ارائه شده‌اند بهترین گزینه را انتخاب کنید. جعبه منتخب می‌تواند از جنس چوب باشد و بر روی آن معرق کاری‌های چشم نوازی طراحی شده باشد.

 هر چند بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای این بسته بندی‌های گران قیمت از جعبه‌های هارد باکس شکیل و در عین حال مقاوم استفاده کنند. این جعبه‌ها مطابق اصول  جعبه سازی ست تبلیغاتی تولید می‌شوند و در برخی از مواقع دارای رویه مقوایی یا مخملی هستند.

 

به همین دلیل ارائه کنندگان هدایای تبلیغاتی هنگام خریداری آن‌ها به صورت عمده آزادی عمل بیشتری دارند و می‌توانند چندین مدل جعبه ست تبلیغاتی را برای بسته بندی اقلام مختلف سفارش دهند.

نمای ظاهری جعبه ست تبلیغاتی

طراحان برای طراحی جعبه ست تبلیغاتی ایده‌های زیادی در سر می‌پرانند. برخی از این جعبه‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که همانند یک بسته مهر موم شده به نظر می‌رسند و تا زمانی که درب جعبه را باز نکنید، امکان این که محتویات درون آن را مشاهده کنید وجود نخواهد داشت.

در طرف مقابل نمونه‌هایی از جعبه های ست تبلیغاتی وجود دارند که به صورت ترکیبی از شیشه و چوب یا طلق و مقوا طراحی می‌شوند. این جعبه‌ها را می‌توانید برای قرار دادن وسایل ضروریتان نیز استفاده کنید.

با توجه به اقلامی که درون یک جعبه ست تبلیغاتی قرار می‌گیرند این جعبه‌ها ممکن است به شکل‌های مختلفی طراحی شوند. برخی از این جعبه‌ها که برای قرار دادن سررسید و ... ارائه می‌شوند به شکل مستطیل کشیده طراحی شده‌اند و ارتفاع به نسبت کمی دارند. در صورتی که برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی دیگر مانند ساعت رومیزی و... ابعاد جعبه باید با اندازه کادو متناسب باشد تا به راحتی بتوان هدیه را درون آن بسته بندی کرد.

 

 

 

جعبه ست تبلیغاتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 برچسب ها: جعبه ست تبلیغاتی،جعبه سازی ست تبلیغاتی, جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادوي