شرکت‌های بسیاری در روزهای مختلف سال برای مشتریان ثابت و همیشگی خود هدایای تبلیغاتی مناسبی را ارائه می‌کنند. این هدایا درون جعبه‌هایی که برای قرار دادن ست تبلیغاتی طراحی و عرضه می‌شوند قرار می‌گیرند. همچنین این جعبه‌ها توسط تولید کنندگانی که در صنعت جعبه سازی ست تبلیغاتی فعالیت می‌کنند ارائه می‌شوند.

جعبه سازی ست تبلیغاتی تنها با هدف بسته بندی لوازم و اقلام ضروری ارائه نشده است. بلکه این نسل از بسته بندی بیشتر برای معرفی شرکت‌های مختلف و مطرح کرد آن‌ها کاربرد دارد. به عنوان مثال شرکتی نوپا که به تازگی در یک نمایشگاه شرکت کرده و چند ماهی بیشتر از شروع فعالیتش نمی‌گذرد، تنها از این طریق می‌تواند مشتریان و شرکای مناسبی را به سوی خود جذب کرده و برای همیشه وفادار نگه دارد.

هدایایی که درون جعبه‌های ساخته شده در صنعت جعبه سازی ست تبلیغاتی قرار می‌گیرند بسیار متنوع هستند بنابراین تولید کنندگانی که این جعبه‌ها را عرضه می‌کنند باید به ابعادی که برای تولید جعبه‌های متنوع در نظر گرفته شده توجه ویژه‌ای داشته باشند.

به عنوان مثال گاه یک شرکت برای معرفی برند خود هدایای تبلیغاتی که ابعادی به نسبت بزرگ‌تر از حد معمول دارند را عرضه می‌کند. از جمله این هدایا می‌توان به ساعت‌های دیواری اشاره کرد که اغلب به شکل دایره یا مربع هستند و نام کمپانی هدیه دهنده در قسمتی از آن‌ها که بیشتر در معرض دید است می‌درخشد.

از سوی دیگر برخی از شرکت‌های ارائه کننده هدایای تبلیغاتی محصولاتشان را درون جعبه‌های کوچک که در صنعت جعبه سازی ست تبلیغاتی طراحی و عرضه شده‌اند قرار داده و آن را به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

 بنابراین تا هر اندازه جعبه‌های ست تبلیغاتی تولید شده متنوع‌تر باشند، شرکت‌هایی که از این جعبه‌ها برای ارائه هدایای تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند آزادی عمل بیشتری خواهند داشت.

 

چه کسانی جعبه ست تبلیغاتی را سفارش می‌دهند؟

برخی از افراد هنگام بررسی مدل‌های متنوع جعبه ست تبلیغاتی به این موضوع فکر می‌کنند که چه شرکت‌هایی امکان استفاده از این جعبه‌ها را دارند؟ آیا تنها شرکت‌های بزرگ هدایای مخصوص خود را درون این جعبه‌ها قرار داده و برای مشتریان ارسال می‌کنند یا این که شرکت‌های کوچک نیز می‌توانند از این جعبه‌ها استفاده کنند؟ چه هدایایی را و به چه مناسب می‌توان درون این جعبه‌ها قرار داد و برای مشتریان ارسال کرد؟

 در پاسخ به این سوالات باید بدانید که هیچ شرکتی محدودیتی جهت خرید جعبه ست تبلیغاتی و استفاده از آن برای بسته بندی کادو خود ندارد. همچنین این جعبه‌ها را می‌توان برای بسته بندی هدایایی که در نمایشگاه‌های مختلف به مشتریان ارائه می‌شوند در نظر گرفت یا تنها هدایایی که در مراسم‌های مختلف برای مشتریان ویژه ارسال می‌شوند را درون جعبه‌های ست تبلیغاتی قرار داد.

 برچسب ها: جعبه ست تبلیغاتی،جعبه سازی ست تبلیغاتی, جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادوي