هدایایی که به عنوان ست تبلیغاتی در مراسم‌های مختلف به مشتریانتان ارائه می‌کنید، باید درون یک بسته بندی مناسب قرار داشته باشند. در جعبه سازی ست تبلیغاتی به جعبه سازی مناسب برای هدایا توجه ویژه‌ای می‌شود.

آیا برای سال نو می‌خواهید هدایای تبلیغاتی را برای شرکت‌های همکار یا مشتریانتان ارسال کنید یا این که یک نمایشگاه در پیش رو دارید و می‌خواهید هدایای تبلیغات خود را در جعبه‌هایی که طبق اصول جعبه سازی ست تبلیغاتی و توسط شرکت‌های معتبر تولید شده بسته بندی کرده و به مشتریان و بازدید کنندگان خود هدیه دهید؟ در هر دو حالت برای تهیه جعبه ست تبلیغاتی باید به نکاتی توجه داشته باشید که در این مقاله به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.
فراموش نکنید که همیشه جعبه‌هایی بهترین کیفیت و ظاهر را دارند که توسط شرکت‌های جعبه سازی ست تبلیغاتی معتبر تولید شده باشند. شرکت‌هایی که چندین دهه است در زمینه تولید انواع جعبه‌های مقوایی فعالیت دارند، از بهترین گزینه‌ها برای تهیه جعبه سازی ست تبلیغاتی می‌باشند.
زیرا این شرکت‌ها با توجه به سابقه طولانی که در زمینه جعبه سازی ست تبلیغاتی داشته‌اند، به خوبی با نیاز مشتریان آشنا هستند و همیشه جعبه‌هایی را طراحی و عرضه می‌کنند که مطابق اصول استاندارد و طبق متدهای امروزی و مدرن ارائه شده باشند.
اگر می‌خواهید با مواردی که این شرکت‌ها در زمینه تولید انواع جعبه و جعبه سازی ست تبلیغاتی به آن توجه نشان می‌دهند بیشتر آشنا شوید و به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید.


 
مهم‌ترین اصول ساخت جعبه ست تبلیغاتی

اولین نکته‌ای که شرکت‌های مطرح جعبه سازی ست تبلیغاتی به آن توجه نشان می‌دهند این موضوع است که تا هر اندازه جعبه ساده‌تر باشد زیباتر به نظر خواهید رسید. اگر از طراحی‌های خاص و بسیار پیچیده برای تولید جعبه ست تبلیغاتی استفاده کنید، مشتری ممکن است هرگز هدیه‌ای که درون جعبه بسته بندی شده را مشاهده نکند و صرفاً به دلیل این که جعبه توجهش را جلب نکرده، کلاً آن را کنار بگذارد.
برای این که جعبه چشم نوازتر باشد از ترکیب چندین و چند تم را با هم برای خلق یک جلوه بصری متفاوت اجتناب کنید. بهتر است یک تم خاص را انتخاب کرده و آن را برای طراحی جعبه‌ای که برای قرار دادن هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته‌اید استفاده نمایید.
حتماً به این نکته توجه داشته باشید که جعبه ست تبلیغاتی باید به نحوی طراحی شده باشد که با محصولی که درون آن قرار میگیرد هماهنگ به نظر برسد. برخی از تولیدکنندگان این موضوع را کم اهمیت میدانند و جعبه‌ای پر زرق و برق و شیک برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی ساده ارائه می‌کنند.
 قرار دادن کادو در این جعبه‌ها شاید در ابتدای امر جالب به نظر برسد؛ اما به دلیل جلوه خاص جعبه، ممکن است هدیه کم اهمیت به نظر برسد و گیرنده از این که این هدیه را دریافت کرده احساس نارضایتی داشته باشد.

 برچسب ها: جعبه ست تبلیغاتی،جعبه سازی ست تبلیغاتی, جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادوي