بسیاری از افراد با شنیدن نام جعبه سخت تصور می‌کنند که این نمونه از جعبه‌ها از جنس فلزی یا چوبی طراحی شده‌اند و نسبت به جعبه‌های مقوایی دارای متریال و شکل ظاهری متفاوتی هستند.

اما در حقیقت جعبه سخت نیز یک نمونه از جعبه‌های مقوایی است که با روی هم قرار دادن چندین لایه مقوایی نازک و چسباندن آن‌ها تهیه می‌شود.

 نوع مقواها و چسبی که جهت طراحی این جعبه‌ها استفاده می‌شوند از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا در صورتی که مقواهای مورد نظر از جنس مناسبی برخوردار نباشند، رنگ بندی و طراحی های ارائه شده بر روی جعبه از جذابیت کافی برخوردار نخواهند بود.

 

انواع گوناگون جعبه‌های سخت

جعبه سخت در انواع گوناگونی جهت بسته بندی محصولات مختلف طراحی و عرضه شده است. به عنوان مثال جعبه‌هایی که جهت قرار دادن اقلام الکترونیکی همانند گوشی موبایل، لپ‌تاپ و... استفاده می‌شوند باید دارای طراحی ظریف‌تر و مقاوم‌تری باشند.

شکل ظاهری جعبه نیز بنا بر محصولات مد نظر قابل تغییر خواهد بود. به عنوان مثال می­توانید برای بسته بندی محصولاتی مانند تبلت ها از جعبه‌های مستطیل شکل استفاده کنید، در صورتی که برای بسته بندی محصولاتی همانند ساعت و... جعبه‌های مربعی گزینه بهتری به نظر می‌رسند.

 جعبه ­سخت  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای