جعبه ­سخت چیست؟ چه محصولاتی را می‌توان درون این جعبه‌ها بسته بندی کرد؟ آیا امکان چاپ تصاویر و لوگو بر روی  جعبه ­های سخت وجود دارد؟ این سؤالات ذهن بسیاری از کاربران را مشغول کرده‌ است؛ زیرا اهمیت بسته بندی محصولات امروزه بر کسی پوشیده نیست و تولیدکنندگان سعی دارند با ارائه محصولاتشان در جعبه‌های زیبا و با کیفیت فروش بیشتری نسبت به رقبایشان داشته باشند.

 جعبه ­سخت را می‌توان جهت بسته بندی لوازم الکترونیکی همانند لوازم جانبی کامپیوتر یا گوشی موبایل استفاده کرد. این جعبه‌ها با وجود این که از چند مقوا تشکیل شده‌اند و فشردگی و چسبندگی بین آن‌ها زیاد است، به راحتی خم نمی‌شوند.

 بنابراین کلیه محصولاتی که در جعبه سخت قرار دارند در برابر صدمات ناشی از وارد شدن ضربه مقاوم هستند. به گونه‌ای که هنگام حمل و جابجایی گوشی‌های تلفن همراه در فواصل طولانی به هیچ عنوان ال سی دی یا بدنه گوشی دچار آسیب دیدگی نخواهد شد.

 

طریقه ساخت جعبه سخت

در گذشته این جعبه‌ها را با استفاده از مقواهای نازک و چسب‌های بسیار قوی تولید می‌کردند؛ اما امروزه تکنولوژی پیشرفت چشمگیری داشته است و نیازی به تولید جعبه‌های سخت به صورت دستی وجود ندارد.

 برای دریافت  جعبه ­های سخت مورد نیازتان کافی است نوع رنگ بندی و اندازه جعبه را به تولید کننده ارائه کنید و جعبه‌ها را در ابعاد مد نظر با هزینه‌ای مقرون به صرفه تحویل بگیرید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای