جعبه ­سخت به تعداد عمده تولید شده و برای قرار دادن محصولات متنوع در بازار عرضه می‌شود. به گونه‌ای که ممکن است بارها این جعبه‌ها را مشاهده کرده و از کنار آن‌ها بی‌تفاوت عبور نمایید. اگر نگاهی دقیق‌تر به جعبه گوشی موبایل داشته باشید می‌توانید دقت و ظرافتی که جهت ساخت جعبه‌های سخت لحاظ می‌شود را از نزدیک مشاهده کنید.

 جعبه ­سخت برخلاف نامی که برای آن در نظر گرفته شده نه تنها سخت نیست، بلکه از به هم فشردن چندین مقوای نازک تولید می‌شود و برای بسته بندی وسایلی که حساس هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا این نمونه از جعبه‌ها در برابر آسیب و صدمه مقاوم هستند و به راحتی پاره نمی‌شوند؛ بنابراین بسته بندی گوشی موبایل درون  جعبه ­سخت مانع از ضرب دیدگی گوشی‌ها حین جابجایی و به وجود آمدن ضرر و زیان‌های جبران ناپذیر می‌گردد.

 

 توجه داشته باشید که این نمونه از جعبه‌های مقوایی امکان چاپ لوگو یا تصاویر محصول را نیز دارا می‌باشند.

 جعبه ­سخت می‌تواند به صورت تک رنگ تولید شده باشد و صرفاً برای بسته بندی جواهرات و اشیای قیمتی مورد استفاده قرار بگیرید، یا با وجود طراحی خاص و منحصر به فردی که دارد به عنوان یک جعبه برای بسته بندی ست‌های ویژه مردانه همانند کیف پول، کمربند و... در نظر گرفته شود.

 جعبه ­سخت  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای