جعبه سخت همانگونه که از نام آن مشخص است نسبت به سایر جعبه‌های مقوایی سخت‌تر و محکم‌تر می‌باشد؛ بنابراین ضربات احتمالی که هنگام حمل بار به این جعبه وارد می‌شوند به هیچ عنوان تاثیری در خراب شدن محصولات بسته بندی شده نخواهند داشت.

جعبه های سخت بیشتر برای محصولاتی استفاده می‌شود که حساس، ظریف، شکننده و گران قیمت هستند، به عنوان مثال یک سرویس جواهر گرانبها و جذاب درون یک نمونه جعبه سخت بسته بندی می‌شود. این در حالی است که برای قرار دادن یک گوشی موبایل، کیبورد یا حتی چاپگرهای بزرگ که برای استفاده در انتشارات ها ارائه شده‌اند نیز از این جعبه‌ها استفاده می‌شود.

خم کردن یا پاره کردن جعبه سخت با دست تقریباً غیرممکن است و با استفاده از کلید یا وسایل نوک تیز نمی‌توانید آن را سوراخ کنید؛ زیرا پس از هر لایه مقوایی یک لایه دیگر طراحی شده و چند لایه بودن بدنه این جعبه‌ها راز مقاومتی است که در برابر ضربات احتمالی دارند.

 جعبه ­سخت  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای