در میان انواع مدل‌های جعبه سخت، هارد باکس‌هایی به چشم می‌خورند که برای بسته بندی اقلام حساس مانند تجهیزات الکترونیکی استفاده می‌شوند و قیمتی مقرون به صرفه‌تر نسبت به دیگر مدل‌ها دارند.

با وجود طراحی ساده این جعبه‌ها، قیمت آن‌ها نسبت به جعبه‌های مقوایی بیشتر است، اما با وجود محکم بودن این بسته­ ها، تولیدکنندگان ترجیح می‌دهند آن‌ها را به صورت عمده سفارش داده و کالاهای حساس را درون آن‌ها بسته بندی کنند.

مزایای سفارش عمده جعبه سخت

سفارش عمده جعبه­ های سخت چندین مزیت دارد، اولین مزیت آن بسته بندی اقلام مشابه در جعبه‌هایی هم شکل و متناسب می باشد که با توجه به نیاز مشتری و مطابق سلیقه وی تولید شده‌اند و دیگر مزیت سفارش عمده هارد باکس‌ها کاهش هزینه بسته بندی محصولات تا حدی معقول است.

 

به عنوان مثال شرکتی که از تولیدکنندگان گوشی‌های تلفن همراه یا تجهیزات الکترونیکی می­باشد، بهتر است به همان اندازه که برای افزایش تولید محصولاتش سرمایه گذاری می‌کند، هزینه‌ای را برای خرید جعبه‌های مناسب برای بسته بندی آن‌ها در نظر داشته باشد.

با توجه به اهمیت این موضوع تولید کننده باید برای بسته بندی محصولات با شرکتی مناسب در زمینه تولید جعبه سخت قرارداد امضا کند. تا کمپانی مورد نظر بتواند هم‌زمان با تولید محصولات، جعبه­ هایی مناسب را برای بسته بندی آن‌ها ارائه کند.

 

 جعبه ­سخت  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای