جعبه سخت  به دلیل استحکام و کیفیت ساخت بالایی که دارد، با این عنوان نام گذاری شده است. این بسته بندی‌ها برای قرار دادن اقلام قیمتی و شکننده استفاده می‌شوند. جعبه‌های ته قفلی نمونه‌ای دیگری از محصولات ارائه شده توسط تولیدکنندگان انواع بسته بندی هستند. این نمونه از جعبه‌ها کیفیت ساخت مناسبی دارند اما استحکام آن‌ها از جعبه سخت کمتر است.

جعبه سخت امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی به صورت کاملاً مکانیزه طراحی می‌شود. به همین خاطر جعبه‌های سختی که تولید می‌شوند برخلاف نمونه‌های قدیمی داری سطحی یکدست و صاف هستند و لوگو و شکل‌هایی که بر روی آن‌ها به چاپ می‌رسند به بهترین نحو ممکن به نمایش گذاشته می‌شوند.

جعبه سخت که با نام هارد باکس نیز شناخته می‌شود، برای بسته بندی اقلام با ارزش و صادراتی استفاده می‌شود. به عنوان مثال جعبه‌هایی که برای قرار دادن گل‌های رنگارنگ یا شکلات‌های خوشمزه انتخاب می‌شوند، از این نوع هستند.

زیرا شکلات‌هایی که توسط کمپانی‌های واقع در کشورهای گوناگون تولید می‌شوند باید به بهترین نحو ممکن بسته بندی شده و برای مشتریانی که در دیگر کشورها حضور دارند ارسال گردند. به همین دلیل تولیدکنندگان آن‌ها را درون این نمونه از جعبه‌ها قرار می‌دهد تا به محصولات هنگام حمل و نقل و جابجایی آسیب وارد نشود.

 

جعبه سخت از لایه‌های مقوایی متعدد تشکیل شده است، به همین دلیل قرار گرفته بسته‌های مختلف محصولات بر روی هم به هیچ عنوان سبب وارد شدن فشار به آن‌ها نمی‌شود.

تولیدکنندگانی که این جعبه‌ها را ارائه می‌کنند، تنوع بالایی برای آن‌ها در نظر گرفته‌اند. به گونه‌ای که چه قصد بسته بندی یک گوشی هوشمند یا لپ تاپ را داشته باشید و چه بخواهید برای بسته بندی سرویس جواهر گران قیمت خود یک جعبه مناسب انتخاب کنید، از بین انواع جعبه سخت می‌توانید نوع بسته مورد نظر خود را در نظر بگیرید.

 جعبه ­سخت  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای