هنگام سفارش جعبه ­سخت می‌توانید از بین نمونه‌هایی که توسط شرکت سازنده این جعبه‌ها ارائه شده، جعبه مد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین تولیدکنندگان این امکان را برای مشتریان در نظر گرفته‌اند که جعبه مد نظرشان را به صورت سفارشی درخواست کنند.

برای سفارشی‌سازی جعبه ­سخت باید سایز، رنگ بندی و... را در اختیار تولید کننده قرار دهید و سفارش محصولات را به تعدادی که می‌خواهید ثبت کنید. سفارش‌هایی که عمده هستند نسبت به سفارش‌های تکی و چندتایی هزینه کمتری دارند به همین دلیل تولیدکنندگان توصیه می‌کنند که برای خرید این نسل از بسته بندی‌های سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

فراموش نکنید که تولیدکنندگان جعبه‌های متنوع رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند؛ بنابراین پیش از خرید یا سفارش جعبه مد نظرتان، ابتدا کیفیت ساخت چندین جعبه که توسط تولیدی‌های مختلف ارائه شده‌اند را بررسی کنید و سپس نسبت به ثبت سفارش عمده اقدام نمایید.

قبل از سفارش درباره تنوع رنگ بندی‌هایی که برای جعبه در نظر گرفته شده و نوع روکشی که برای هر جعبه استفاده می‌شود از تولید کننده سوال کنید؛ زیرا ممکن است جعبه‌هایی که تولید کننده ارائه می‌کند با آنچه مد نظر شما است تفاوت داشته باشد.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای