اهمیت جعبه سازی صنعتی

جعبه سازی صنعتی نسبت به سایر روش‌های طراحی و بسته بندی نیاز به دقت و توجه ویژه‌ای دارد؛ زیرا محصولاتی که درون جعبه صنعتی قرار می‌گیرند باید مورد توجه مشتری واقع شوند و درصورتی که بسته بندی محصول به درستی صورت نپذیرفته باشد ممکن است مشتری را برای همیشه از دست بدهید!

در اصول جعبه سازی صنعتی باید به این نکته توجه داشته باشید که جعبه باید با استفاده از بهترین مواد اولیه طراحی شود؛ زیرا جعبه‌های صنعتی باید از دوام بالایی برخوردار باشند تا در هنگام حمل و نقل و قرارگیری در انبار مخدوش نشوند!

انواع جعبه صنعتی

انواع جعبه صنعتی توسط کمپانی‌های گوناگون طراحی و در بازار عرضه شده است. بنا بر نیازی که دارید می‌توانید جعبه مد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید. به عنوان مثال اگر محصولاتی که به فروش می‌رسانید قطعات سخت افزاری سیستم‌های کامپیوتری هستند. انتخاب جعبه‌های ته قفلی کمپانی هیراد گزینه مناسبی جهت بسته بندی می­باشد.

اما اگر می‌خواهید بسته بندی به گونه‌ای انجام شود که محصول درون جعبه صنعتی به راحتی قابل مشاهده باشد باید از جعبه‌های دارای طلق استفاده کنید. طلق باید شفافیت مناسبی داشته باشد تا محصول درون جعبه به دلیل کدر بودن طلق بی‌کیفیت به نظر نرسد!

 

رنگ‌ها در جعبه سازی صنعتی

در این نمونه جعبه سازی رنگ‌ها را می‌توان به صورت ترکیبی یا ساده مورد استفاده قرار داد. بنا بر درخواست مشتری رنگ بندی جعبه مد نظر انجام می‌شود. اگر محصولی که ارائه می‌کنید فنی است بهتر است در طراحی جعبه از رنگ‌های سنگین‌تر و پررنگ‌تر مانند مشکی، سورمه‌ای، خاکستری و... استفاده شود.

اما برخی از تولید کنندگان به دلیل خلاقیت بالا رنگ‌های خاص‌تری را در طراحی جعبه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌دهند. تا مشتری به سوی جعبه طراحی شده جذب شود و ناخودآگاه محصول را خریداری کند!

 

ابعاد جعبه‌های صنعتی

بنا بر اندازه محصولی که قصد دارید آن را بسته بندی کنید جعبه‌های متنوعی توسط کمپانی هیراد تولید و در بازار عرضه شده‌اند. جعبه‌های مستطیلی کوتاه­تر جهت بسته بندی وسایلی که طول زیادی ندارند گزینه مناسبی خواهند بود و در صورت بلندتر بودن ارتفاع محصولات می‌توانید از جعبه‌های بزرگ‌تر مانند جعبه‌های مربعی استفاده کنید.

 برخی از فروشندگان ترجیح می‌دهند که جعبه دارای یک دستگیره نیز جهت حمل و نقل راحتتر باشد. همچنین طراحی لوگو فروشگاه بر روی جعبه نیز بنا بر درخواست مشتری صورت می‌پذیرد!

 جعبه ­صنعتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي