جعبه سازی صنعتی چیست؟

جعبه سازی صنعتی همان‌طور که از نام آن مشخص است جهت بسته بندی لوازم الکتریکی و محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ بنابراین جهت طراحی این نمونه از جعبه‌ها باید دقت ویژه‌ای داشته باشید.

در جعبه سازی صنعتی، جعبه­ هایی که جهت بسته بندی محصولات گوناگون طراحی می‌شوند باید از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار باشند؛ زیرا در صورتی که جعبه از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، محصولی که درون آن قرار دارد حین حمل و نقل یا جابجایی دچار آسیب جدی خواهد شد و ممکن است دیگر قابل استفاده نباشد.

این نمونه از جعبه‌ها نیز همانند سایر جعبه‌های موجود در بازار از تنوع بالایی برخوردار هستند، بنابراین با بررسی مدل‌های موجود به راحتی می‌توانید جعبه مناسبی را جهت بسته بندی محصولاتتان انتخاب نمایید.

 

 

جعبه صنعتی چه کاربردهایی دارد؟

با توجه به این که مطابق اصول جعبه سازی صنعتی این جعبه‌ها در ابعاد گوناگونی طراحی می‌شوند، بنابراین جهت بسته بندی وسایل گوناگون می‌توانید از بسته‌هایی که در اندازه‌های متفاوت ارائه شده­اند استفاده کنید.

برخی از جعبه‌های صنعتی که جهت بسته بندی محصولات ارائه شده‌اند دارای طراحی ساده مقوایی هستند. استحکام و دوام این جعبه‌ها نسبت به سایر جعبه‌های مقوایی بیشتر است؛ بنابراین از آن‌ها می‌توانید جهت بسته بندی و حمل وسایل سنگین همانند یخچال، فریزر و... استفاده کنید.

اما جعبه ­های صنعتی یا Industrial box که جهت بسته بندی لوازم الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند، از طراحی‌ها و رنگ بندی‌های ویژه‌ای برخوردار هستند. بر روی این جعبه‌ها مشخصات محصولات به طور کامل درج شده است و تصاویر مناسبی نیز جهت معرفی محصول بر روی جعبه قابل مشاهده می‌باشد.

مهم‌ترین اصول در ساخت جعبه صنعتی چیست؟

هنگام ساخت جعبه ­صنعتی باید به نوع مقواها دقت ویژه‌ای داشته باشید؛ زیرا این محصولات در فواصل طولانی حمل می‌شوند و در صورتی که مقوای استفاده شده از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، جعبه هنگام جابجایی پاره می‌شود و محصولات دچار آسیب جدی می‌شوند.

ضخامت تعیین شده برای این جعبه‌ها جهت حمل محصولات گوناگون متفاوت خواهد بود؛ زیرا محصولات سنگین‌تر نیاز به جعبه‌های مقاوم‌تری دارند.

جعبه صنعتی همانند سایر جعبه‌ها باید به گونه‌ای طراحی شود که امکان چاپ تصاویر به صورت کاملاً واضح بر روی جعبه وجود داشته باشد. تا کاربر بتواند تصویر محصول، مشخصات آن و لوگو شرکت تولید کننده را بر روی جعبه چاپ کند.

 

 

 جعبه ­صنعتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي