اهمیت جعبه سازی صنعتی امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست؛ زیرا شرکت‌های معتبر و بزرگ دنیا نیز که توانسته‌اند در زمینه‌های گوناگون به خوبی بدرخشند، محصولاتشان را درون جعبه‌هایی خاص و جذاب بسته بندی می‌کنند.

به عنوان مثال اگر شما یک کامپیوتر رومیزی تهیه کنید، به خوبی می‌توانید لوازم آن را درون بسته‌هایی که مطابق با اصول جعبه سازی صنعتی طراحی شده‌اند مشاهده کنید. این جعبه‌ها نه تنها از کیفیت و استحکام خوبی برخوردار هستند، بلکه امکان چاپ تصاویر متعدد از لوازم بسته بندی شده بر روی آن‌ها وجود دارد.

شرکت­های زیادی امروزه در زمینه جعبه سازی صنعتی فعالیت می‌کنند؛ اما کیفیت مقواهایی که آن‌ها برای طراحی جعبه‌ها در نظر می‌گیرند بسیار متفاوت است. به گونه‌ای که حتی ممکن است یک شرکت مشهور بسته بندی، از مقواهای درجه چند برای سودآوری بیشتر استفاده کند!

 

بنابراین قبل از این که جعبه‌های زیادی برای بسته بندی محصولاتتان سفارش دهید، ابتدا چند نمونه از جعبه‌های صنعتی تولید شده توسط شرکت مد نظر را بررسی کنید. تا از کیفیت و استحکام آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.

 

انتخاب جعبه صنعتی مناسب

انتخاب جعبه صنعتی برای بسته بندی محصولات با توجه به ابعادی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است صورت می‌پذیرد. برخی از جعبه‌ها ممکن است دارای نمای ظاهری ساده‌تری باشند و برای بسته بندی محصولات بخصوصی مورد استفاده قرار بگیرند؛ اما بیشتر جعبه‌ها دارای تصاویری از محصولات بسته بندی شده هستند که به همراه نوشته‌هایی بر روی جعبه صنعتی مد نظر چاپ شده‌اند.

حتی جعبه‌هایی که دارای نمای ظاهری ساده‌تری هستند نیز دارای نام شرکت ارائه کننده محصول و نوع محصول بسته بندی شده می‌باشند. تا هنگام حمل و نقل و جابجایی مشکلی در دسته بندی محصولات ایجاد نشود و بتوانید محصولات مشابه را کنار هم درون انبار قرار دهید.

 

 

 در گذشته بیشتر جعبه های صنعتی از جنس چوب طراحی می‌شدند. تا وسایل هنگام حمل و نقل دچار آسیب جدی نشوند. اما امروزه از مقواهای باکیفیت برای بسته بندی این محصولات استفاده می‌شود. تا وزن جعبه سبک‌تر باشد و فرآیند جابجایی آن سخت نشود.

جعبه صنعتی ممکن است دسته‌ای جهت جابجایی راحت‌تر داشته باشد. تا کاربر تواند به راحتی محصول خریداری شده را با دست تا منزل حمل کند.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي