اصول طراحی در جعبه سازی صنعتی با سایر مدل‌ها تفاوت دارد، زیرا محصولاتی که درون این جعبه‌ها قرار می‌گیرند تنها اقلام خوراکی نیستند و آسیب وارد شدن به هر یک از آنها می‌تواند ضرر و زیان‌های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

برخی از جعبه‌هایی که در جعبه سازی صنعتی طراحی می‌شوند از جنس پلاستیک هستند، اما با توجه به این که پلاستیک‌های فشرده دارای وزن به نسبت بالایی هستند نمی‌توان تعداد عمده از آنها را برای بسته بندی اقلام صنعتی به صورت کلی مورد استفاده قرار داد. به همین دلیل تولیدکنندگان این جعبه‌ها سعی کرده‌اند جعبه‌هایی مقوایی را جایگزین نمونه‌های چوبی یا پلاستیکی کنند.

جعبه سازی صنعتی با استفاده از مقواهای با کیفیت این امکان را فراهم می‌کند که طراحان بتوانند جعبه‌های مناسبی را با توجه به ابعاد محصولات تولید کنند. این در حالی است که در گذشته تمام جعبه‌ها به یک صورت و یک حالت ساخته می‌شده­اند و ممکن بود تنها یک سری ابزار ساده درون آنها بسته بندی شود و بقیه حجم جعبه با وجود ابعاد بزرگ آن خالی باقی بماند.

 

ساخت جعبه صنعتی

هنگام ساخت جعبه صنعتی باید رنگ بندی آن را نیز مورد توجه داشته باشید، زیرا این جعبه‌ها اگر دارای ابعاد مناسبی باشند به صورت مستقیم به دست مشتریان خواهند رسید و مشتری اولین نکته‌ای که به آن توجه می‌کند، رنگ‌های جذاب و مهیج جعبه، تصاویر و نوشته‌های درج شده بر روی آن است.

هر چند انواع جعبه صنعتی نیاز به رنگ بندی خاص ندارند و برخی از آنها که برای بسته بندی اقلام ضروری مانند قطعات لوازم خانگی استفاده می‌شوند، بهتر است ساده باشند؛ زیرا طراحی‌های خاص و ویژه قیمت جعبه را افزایش داده و امکان سفارش عمده را برای خریداران مختلف کاهش می‌دهد؛ اما تا هر اندازه جعبه ساده‌تر باشد و رنگ بندی ساده مقوا برای آن در نظر گرفته شده باشد، قیمت آن به نسبت کمتر خواهد بود.

تنوع ساخت جعبه صنعتی بسیار بالا می‌باشد و اگر نیاز به جعبه مستطیل یا مربع شکل داشته باشید، کافی است این امر را با تولیدکننده در میان بگذارید. سفارشی سازی جعبه‌ها این امکان را فراهم می‌کند که جعبه‌های مد نظر را با رنگ بندی و ابعاد دلخواه تحویل گرفته و مورد استفاده قرار دهید.

 

 جعبه ­صنعتی و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

 

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي