جعبه کادو مناسب

جعبه کادو می‌تواند به صورت یک جعبه مقوایی با رنگ بندی‌های منحصر به فرد در نظر گرفته شود یا این که از بین جعبه‌های پارچه‌ای موجود در بازار یک گزینه جهت قرار دادن کادو انتخاب شده باشد.

با توجه به این که انتخاب یک بسته بندی مناسب برای هر کادو میزان ارزش گیرنده را برای مخاطب مشخص می‌کند، بسیاری از افراد ساعت‌ها به دنبال یک جعبه کادو مناسب برای بسته بندی هدایای خود هستند.

هر چند هنوز هم افرادی وجود دارند که هیچ اهمیتی به بسته بندی هدیه نمی‌دهند و آن‌ها را در پاکت اصلی خودشان به فرد مورد نظر ارائه می‌کنند. این نحوه کادو دادن شاید بتواند برای هدایایی مانند عطر، اسباب بازی‌ها و لوازم الکترونیکی که دارای بسته بندی‌های خاصی هستند استفاده شود؛ اما به هیچ عنوان نمی‌توان یک لباس را بدون انتخاب یک جعبه کادو مناسب به عنوان هدیه در نظر گرفت.

 

انتخاب جعبه هدیه

با توجه به این که بیشتر ارزش کادو به جعبه هدیه‌ای است که برای قرار دادن آن در نظر گرفته می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم با توجه به نوع هدیه و فردی که قرار است آن را دریافت کند یک جعبه مناسب برای بسته بندی کادو در نظر بگیرید.

به عنوان مثال یک جعبه مقوایی با رنگ بندی‌های شاد و هیجان انگیز می‌تواند یک جعبه هدیه مناسب برای قرار دادن کادو تولد کودکان باشد؛ زیرا هیچ لذتی برای کودکان بالاتر از تماشای هدایایی که در دنیای از رنگ‌ها و نقش‌ها پیچیده شده‌اند نخواهد بود.

 برخی از افراد جعبه‌هایی را برای قرار دادن هدیه‌های تولد در نظر می‌گیرند که با تم تولد هماهنگ است و سبب جذاب‌تر شدن عکس‌های یادگاری می‌شود.

انواع جعبه کادو یا جعبه هدیه

برخی از جعبه‌های هدیه به صورت مستطیل شکل طراحی می‌شوند تا امکان بسته بندی گل‌های زیبا به همراه شاخه درون آن‌ها وجود داشته باشد. این نمونه از جعبه‌ها که به عنوان جعبه گل نیز معروف هستند، توسط افرادی که قصد دارند از گل به عنوان هدیه استفاده کنند انتخاب می‌شوند.

 

اما برای قرار دادن هدایای جمع و جورتر همانند ساعت، عطر و... جعبه‌هایی خاص‌تر با ابعاد مناسب ارائه شده‌اند. این جعبه‌ها همانند جعبه‌های جواهرات دارای رنگ بندی‌های بخصوصی هستند و ارزش هدیه را به نمایش می‌گذارند.

جعبه کادو و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه هدیه، جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي