اهمیت بسته بندی و استفاده از جعبه کادو

جعبه کادو در رنگ بندی‌های خاص و ویژه‌ای در اختیار همگان قرار گرفته است تا کادوهایی که به عزیزانتان ارائه می‌کنید از حالت خشک و رسمی خارج شوند و خلاقیت بیشتری در ارائه کادو وجود داشته باشد!

در گذشته کادوها را تنها در بسته بندی‌های ساده‌ای مانند ورق کادوهای ساده یا رنگی بسته بندی می‌کردند؛ اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دنیا نیز به سوی مدرنیته شدن می‌رود و تغییرات زیادی در تولید جعبه کادو به وجود آمده است!

استفاده از طراحی‌های جدید در جعبه‌های کادو

در طراحی جعبه‌های کادو دیگر از طراحی­های ساده و یکنواخت خبری نیست و هر جعبه متناسب با شکل ظاهری کادو طراحی می‌شود. اگر کادویی که قصد دارید آن را بسته بندی کنید عطر باشد می‌توانید از جعبه‌های مربعی، مستطیل و... استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر مخاطب شما فرد خاصی باشد جعبه‌های ساده به نظر مناسب‌تر می‌رسند.

اما اگر قصد دارید یک لباس را در جعبه کادو قرار دهید و به یک یک کودک بدهید هیچ چیز به اندازه جعبه‌های رنگی رنگی شاد نمی‌تواند او را خوشحال کند! جهت بسته بندی هدایای کودکانه مانند لباس یا اسباب بازی باید جعبه‌های بزرگ‌تری را در نظر داشته باشید.

 

جعبه هدیه و استفاده در مناسب‌های مختلف

نوع جعبه هدیه بنا بر نوع هدیه و مناسبی که قرار است آن هدیه عرضه شود متفاوت خواهد بود. اگر تنها قصد دارید چند شاخه گل را در یک بسته بندی به فرد مد نظرتان ارائه کنید استفاده از جعبه‌های مخصوص گل مناسب خواهد بود!

اما اگر هدیه شما شامل پول، کارت پستال یا روسری است باید یک جعبه هدیه متفاوت‌تر برای آن در نظر داشته باشید.

جعبه باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا در هنگام حمل و نقل یا جابجایی دچار مشکل نشود؛ زیرا اگر مقوای استفاده شده آن از استحکام و کیفیت خوبی برخوردار نباشد ممکن است قبل از این که کادو را به دست مخاطبتان برسانید جعبه پاره شود!

جعبه‌های هدیه در انواع گوناگونی تولید و در بازار عرضه شده‌اند. بنا بر نیازی که دارید می‌توانید از جعبه‌های مقوایی یا چوبی استفاده کنید. جعبه‌های چوبی دارای جذابیت بیشتری هستند اما قیمت آنها نسبت به جعبه‌های مقوایی بیشتر است!

بنابراین تنها در صورتی که قصد دارید یک هدیه را به یک فرد ویژه ارائه کنید بهتر است از جعبه هدیه چوبی استفاده کنید!

 

جعبه هدیه و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي