چرا انتخاب جعبه کادو مهم است؟

جعبه کادو یا همان جعبه هدیه علاوه بر این که از کادو محافظت می‌کند تا سالم به دست گیرنده برسد، هدیه را درون قلب خود مخفی می‌کند تا مخاطب حس بهتری هنگام دریافت آن داشته باشد. به گونه‌ای که درون برخی از جعبه‌ها ممکن است به جای یک کادو چندین هدیه در کنار هم قرار گرفته باشند و گیرنده پس از باز کردن درب جعبه به طور هم‌زمان با چند هدیه به جای یک هدیه مواجه شده و شگفت زده شود!

جعبه کادو می‌تواند تا نهایت ممکن با نوع هدیه همخوانی داشته باشد یا برای سورپرایز بیشتر گیرنده کاملاً متفاوت با هر آنچه به عنوان هدیه در نظر گرفته شده انتخاب شود.

به عنوان مثال برای مراسم‌هایی مانند ولنتاین می‌توانید یک جعبه بزرگ را انتخاب کرده و درون آن را با پوشال‌های رنگی پر کنید و در میان آن جعبه‌ای دیگر قرار دهید و آن را نیز با شکلات‌های رنگی پر کنید و در نهایت جعبه کادو را درون این قسمت قرار دهید.

باز کردن تک تک جعبه‌ها سبب می‌شود که مخاطب با معمایی رازآلود مواجه شده و در انتها بدون آن که انتظارش را داشته باشد هدیه را ببیند و تا نهایت ممکن هیجان زده شود.

جعبه هدیه مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

جعبه هدیه مناسب جعبه‌ای است که تک تک قسمت‌های آن به طور هنرمندانه‌ای طراحی شده و در کنار هم قرار گرفته باشند. به گونه‌ای که اگر جعبه را بچرخانید کوچک‌ترین ناهماهنگی در طراحی قسمت‌های مختلف آن به چشم نخورد.

نکته دیگری که هنگام انتخاب یک جعبه مناسب برای هدیه باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت مقوای استفاده شده برای ساخت آن است؛ زیرا استفاده از مقواهای با کیفیت این امکان را فراهم می‌کند که گیرنده بتواند بعد از دریافت کادو مجدداً جعبه هدیه را استفاده کند و آن را دور نیندازد.

نکته دیگری که یک جعبه مناسب هدیه را از رقبایش برتر می‌کند، تنوع رنگ بندی و تولید آن در ابعاد مختلف است؛ زیرا تمام افراد سلیقه یکسانی ندارند و تمام کادوها تنها در یک اندازه تولید نمی‌شوند؛ بنابراین جعبه باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که به راحتی بتوان کادوهای مختلف را درون آن قرار داد و با وجود رنگ بندی‌های ارائه شده، انتخاب گزینه مناسب برای خریدار بسیار ساده باشد.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه هدیه، جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي