انتخاب  جعبه هدیه گاه از انتخاب خود هدیه سخت‌تر است. زیرا جعبه‌های کادویی که توسط تولیدکنندگان مختلف طراحی و عرضه می‌شوند دارای رنگ بندی‌های منحصر به فردی هستند. به همین دلیل مشتریان هنگام انتخاب این محصولات با تردیدهای فراوانی روبرو می‌شوند و انتخاب یک جعبه کادو برای آن‌ها سخت‌ترین کار ممکن است.

خرید جعبه کادو در ابعاد متنوع

جعبه کادو جهت بسته بندی اقلام کادویی متنوع طراحی شده است. کاربران هنگام انتخاب این بسته بندی‌ها قبل از هر چیزی به اندازه جعبه توجه نشان می‌دهند؛ زیرا در صورتی که ابعاد جعبه خریداری شده با اندازه کادو همخوانی نداشته باشد، امکان بسته بندی کادو درون جعبه وجود نخواهد داشت و جعبه کادو که با زحمت فراوان و صرف هزینه و زمان آن را تهیه کرده‌اید، عملاً بلااستفاده می‌ماند. هنگام انتخاب این جعبه‌ها باید به این موضوع توجه داشته باشید که جعبه‌هایی که به شکل‌های هندسی ساده مانند دایره، بیضی یا مربع و مستطیل طراحی شده‌اند، برای بسته بندی کلیه محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما جعبه‌هایی که شکل‌های خاصی مانند قلب و ستاره دارند، برای بسته بندی هدایای ویژه و کوچک مانند ساعت مچی یا عطر مناسب می‌باشند.

با وجود این که جعبه‌های کادوییکه توسط تولیدکنندگان مختلف طراحی و ارائه شده‌اند از زیبایی ظاهری و کیفیت ساخت مناسبی برخوردار هستند، اما برخی از کاربران علاقه‌مند هستند که جعبه را کاملاً مطابق سلیقه شخصی خود بسازند. برای ساخت یکجعبه کادو زیبا نیاز به مقوا در رنگ بندی‌های متفاوت، چسب، قیچی و خط کش و مداد خواهید داشت. قبل از ساخت جعبه باید طرح اولیه آن را روی مقوا بکشید و سپس با قیچی قسمت‌های مد نظر را برش بزنید. حال باید با استفاده از چسب ضلع‌های جعبه را به گونه‌ای در کنار هم قرار دهید که زیبایی ظاهری آن حفظ شود.

 

خرید جعبه هدیه به صورت عمده

اگر قصد داری جعبه هدیه را برای استفاده در نمایشگاه یا مراسم‌هایی که تعداد مهمانان زیاد است تهیه کنید، بهتر است آن را به صورت عمده سفارش دهید. با سفارش عمده جعبه‌های کادو می‌توانید هزینه سفارش این محصول را تا حد معقولی کاهش دهید. جعبه هدیه‌ای که به صورت عمده سفارش داده می‌شود گاه بسیار کوچک است و برای بسته بندی اقلام نمایشگاهی مانند فلش یا خودکار استفاده می‌شود و گاه به صورت ساک دستی طراحی شده و هم‌زمان می‌توان چندین هدیه مختلف را درون آن قرار داد. هنگام انتخاب جعبه مناسب هدیه باید نوع رنگ بندی آن را متناسب با مراسم و نوع هدیه انتخاب کنید. به عنوان مثال جعبه‌هایی که برای روز تولد یا سالگرد ازدواج انتخاب می‌شوند، بهتر است رنگ بندی شاد و هیجان انگیزی داشته باشند.

 

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه هدیه، جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي