هدیه در همه حال با ارزش است. تفاوتی ندارد که کادو یک جواهر گران باشد یا یک اسباب بازی ساده و کوچک، در هر حال گیرنده هنگام گرفتن هدیه‌ای که درون یک جعبه کادو منحصر به فرد بسته بندی شده سورپرایز می‌شود. به همین دلیل بیشتر افراد برای سورپرایز کردن یکدیگر هدایای مختلفی را برای ارائه در یک مناسبت یا بدون مناسب خاصی در نظر می‌گیرند.

جعبه کادو که به نام  جعبه هدیه شناخته می‌شود با شکل و ظاهر متنوع در بازار ارائه شده است. این جعبه‌ها برای این که هدیه با ارزش‌تر و زیباتر جلوه کند انتخاب می‌شوند. به عنوان مثال فرض کنید به دنبال خرید یک کادو برای تولد فرزند دلبندتان هستید. از بین هدایای موجود در بازار کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ آیا جعبه‌ای که بسته بندی زیباتری دارد برای شما اولویت بیشتری نخواهد داشت؟ ذکر این نکته کافی است تا متوجه شوید که بسته بندی چه اندازه می‌تواند ارزش یک محصول را بالا ببرد و آن را در نظر مخاطب با ارزش‌تر و خاص‌تر جلوه دهد.

حال که متوجه شدید چرا خرید جعبه کادو ضروری است باید به نکات مهم هنگام خرید آن توجه داشته باشید. از جمله این نکات می‌توان به این گزینه اشاره کرد که ارزش مادی جعبه سبب نمی‌شود که نوع بسته بندی جذاب‌تر جلوه کند؛ بنابراین هنگام خرید جعبه کادو بهتر است بسته بندی را انتخاب کنید که از هر نظر شگفت انگیز است. گاهی از اوقات یک جعبه زیبا و ساده یکرنگ انتخاب مناسب‌تری برای بسته بندی کادو است تا جعبه‌ای که رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت برای آن انتخاب شده‌اند.

 انتخاب جعبه پر نقش و نگار بیشتر برای بسته بندی هدایای کودکانه و فانتزی مناسب است و برای ارائه کادو در مهمانی‌های رسمی بهتر است جعبه‌ای را انتخاب کنید که در شان مهمانی و فرد هدیه گیرنده باشد.

 

جعبه هدیه مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بسیاری از افراد هنگام مراجعه به فروشگاه برای خرید یک جعبه مناسب با این سوال در ذهن خود مواجه می‌شوند که  جعبه هدیه باید چه معیارهایی داشته باشد؟ آیا همین که یک جعبه برای قرار دادن کادو انتخاب کنید کفایت می‌کند یا این که دستورالعمل خاصی برای انتخاب یک جعبه مناسب برای بسته بندی هدایای مختلف وجود دارد؟

اولین نکته‌ای که هنگام خرید  جعبه هدیه باید به آن توجه داشته باشید تناسب اندازه هدیه و جعبه است. در صورتی که هدیه گران قیمت و با ارزش اما ظریف و حساس است، به شما پیشنهاد می‌کنیم در بین جعبه‌های سخت زیبا به دنبال یک بسته بندی مناسب برای هدیه خود باشید؛ اما در صورتی که هدیه مد نظر از بین لباس‌ها، اسباب بازی‌ها و... انتخاب شده و اندازه‌ای بزرگ‌تر از حد معمول دارد به شما پیشنهاد می‌کنیم جعبه هدیه‌ای را انتخاب کنید که اندازه مناسبی برای بسته بندی هدیه داشته باشد.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه هدیه، جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي