قبل از این که جعبه هدیه را برای بسته بندی کادو تهیه کنید باید اول به این موضوع فکر کنید که چه هدیه‌ای از نظر شما ارزشمند است؟ آیا قیمت هدیه نشان دهنده ارزش آن است یا این که ارزش معنوی هدیه برای شما مهم‌تر است؟ البته این موضوع تا حدود زیادی به سلیقه فردی که می‌خواهید هدیه را برای وی تهیه کنید نیز بستگی دارد.
اگر هدیه‌ای که می‌خرید گران قیمت می‌باشد و ارزش آن به لحاظ مادی زیاد است، بهتر است جعبه هدیه را متناسب با ارزش کادو انتخاب کنید؛ اما در صورتی که هدیه‌ای که می‌خواهید هدیه‌ای را خریداری کنید که به لحاظ معنوی باارزش‌تر است و مانند کتاب‌های نفیس می‌باشد، باید جعبه‌ای که برای بسته بندی آن تهیه می‌کنید نیز رگه‌هایی از فرهنگ و هنر داشته باشد.
این موضوع یکی از مهم‌ترین مواردی است که هنگام تهیه جعبه کادو به آن توجه داشته باشید. اگر به این موضوع بی‌توجهی نشان دهید این احتمال برایتان وجود خواهد داشت که جعبه نامناسبی را برای بسته بندی هدیه مد نظر خود انتخاب کنید.
این موضوع زمانی اهمیت پیدا می‌کند که هدیه را برای فرد مهمی تهیه کرده باشید و بخواهید برای بسته بندی آن سنگ تمام بگذارید. گیرنده با دریافت هدیه قطعاً این سؤال در ذهنش به وجود خواهد آمد که چرا شما تناسب نوع هدیه و جعبه آن را رعایت نکرده‌اید و همین امر سبب می‌شود که هدیه آن‌چنان که باید و شاید مورد توجه واقع نشود.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه هدیه، جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي