برخی از کاربران تصور می‌کنند که جعبه هدیه همیشه باید خوش رنگ و لعاب باشد تا جذاب و منحصر به فرد به نظر برسد. به همین دلیل هنگام بررسی جعبه‌های کادو به دنبال مدل‌هایی می‌روند که یا به صوت تک رنگ و شاد طراحی شده‌اند یا پر نقش و نگار هستند.
اما این اصل که همیشه جعبه هدیه خوش رنگ و لعاب می‌تواند توجه مخاطب را به سمت خودش جلب کند درست نیست. برخی از جعبه‌ها که تنها از جنس مقوا یا کارتن ساده هستند و بدون رنگ طراحی شده‌اند نیز می‌توانند بسته بندی مناسبی برای هدایای مختلف به شمار بروند.
اگر شما یک جعبه مقوایی را برای هدیه استفاده کنید، اصالت هدیه‌ای که می‌خواهید بسته بندی کنید بیشتر خواهد شد. این موضوع هنگام بسته بندی خوراکی‌های خاص مانند شکلات‌های متنوع پررنگ‌تر می‌شود.
جعبه مقوایی ساده در مدل‌ها و سایزهای مختلف طراحی و به بازار عرضه شده است. اگر می‌خواهید ارزش هدیه را حفظ کنید و آن را در یک جعبه سنتی بسته بندی نمایید، جعبه هدیه مقوایی می‌تواند یک انتخاب مناسب برایتان باشد.
فراموش نکنید که محتویات جعبه‌های مقوایی که برای تزیین استفاده می‌شوند نیز باید سنتی انتخاب شوند. انتخاب براده‌های چوب یا پوشال برای این که هدیه برجسته‌تر جلوه کند گزینه مناسبی برای این نوع جعبه‌ها خواهد بود.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه هدیه، جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي