می‌توان گفت بسته بندی هدیه به اندازه انتخاب هدیه اهمیت دارد. زمانی که جعبه هدیه متناسب با هدیه انتخاب می‌کنید، می‌توانید توجه مخاطب خود را جلب کنید و ظاهر جذابی برای هدیه ایجاد کنید.
البته برای این که بتوانید بهترین جعبه هدیه را انتخاب کنید؛ باید به مرکزی مراجعه کنید که جعبه‌های متنوعی داشته باشد. هیراد باکس مجموعه‌ای است که در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند.

جعبه هدیه را متناسب با نوع هدیه انتخاب کنید
 
جعبه هدیه طرح‌های متنوع و جذابی دارد.
جعبه هدیه و بسته بندی که برای آن در نظر می‌گیرید، اهمیت زیادی دارد. شما با بسته بندی جذاب می‌توانید حتی هدیه‌ای ساده را به بهترین صورت به مخاطب خود تقدیم کنید.
یکی از ملاک‌هایی که حین انتخاب جعبه هدیه باید به آن توجه کنید این است که جعبه هدیه با وسیله‌ای که در آن قرار می‌گیرد، تناسب داشته باشد. این تناسب از جهت‌های مختلفی باید بررسی شود.
اندازه جعبه: انتخاب جعبه هدیه بزرگ، جلوه هدیه را از بین می‌برد. استفاده از جعبه‌های کوچک‌تر نیز امکان‌پذیر نیست. البته گاهی اوقات بخاطر محدودیت در انتخاب جعبه هدیه مجبور می‌شوید جعبه‌ای نامتناسب انتخاب کنید؛ بهترین راه این است که جعبه مورد نظر خود را از مراکزی با محصولات متنوع تهیه کنید.
جنس جعبه هدیه: جعبه‌های هدیه با مواد مختلفی ساخته می‌شوند. در برخی موارد می‌توان جعبه را به صورت کامل با هدیه هماهنگ کرد؛ برای مثال اگر یک پیراهن مردانه را به یک آقا هدیه می‌دهید، می‌توانید جعبه‌ای پارچه‌ای با طرح پیراهن مردانه برای آن انتخاب کنید.
تناسب جعبه با وسیله: برخی از جعبه‌ها برای وسایل خاصی در نظر گرفته می‌شوند. برای مثال هدایای لوکسی مانند جواهرات، ساعت یا تلفن همراه را باید در جعبه‌هایی مانند هارد باکس ارائه داد. البته برخی از مدل‌های جعبه هدیه وجود دارند که برای انواع کادوها مناسب هستند.
رنگ و طرح جعبه هدیه: بهتر است رنگ و طرح جعبه هدیه را متناسب با هدیه درون آن و یا هماهنگ با مناسبت انتخاب کرد. برای مثال معمولا جعبه هدیه روز ولنتاین قرمز رنگ و با طرح‌های عاشقانه انتخاب می‌شود.
توجه به این ملاک‌ها به شما در انتخاب بهترین جعبه هدیه کمک می‌کند.
مجموعه جعبه سازی هیراد باکس ارائه دهنده انواع جعبه هدیه مناسب برای موقعیت‌های مختلف می‌باشد. در صورت سفارش جعبه در تعداد زیاد، تخفیف هیراد باکس روی محصولات اعمال خواهد شد.

  برچسب ها: جعبه سازي , جعبه هدیه, حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس