هارد باکس‌ها در انواع گوناگونی تولید و عرضه می‌شوند تا مشتریان بتوانند از بین جعبه‌های تولید شده گزینه‌های دلخواهشان را انتخاب و خریداری نمایند.

 اگر علاقه‌مند هستید که جعبه‌های دلخواهتان را جهت بسته بندی محصولاتتان داشته باشید، تولید کنندگان می‌توانند کلیه سفارشات را طبق نظری مشتری برای وی تولید کنند.

به عنوان مثال یک هارد باکس که جهت بسته بندی طلا و جواهر طراحی می‌شود، باید علاوه بر رنگ بندی ساده و جذاب از طراحی خاصی نیز برخوردار باشد. اگر جعبه مد نظر شکل ظاهری مناسبی داشته باشد و از یک طرح طلاکوب نیز بر روی آن استفاده شده باشد، مشتری از بسته بندی ارائه شده رضایت بیشتری خواهد داشت.

از سوی دیگر ظرافتی که در طراحی هارد باکس استفاده شده است سبب می‌شود که گیرنده هدیه قبل از این گه داخل جعبه را مشاهده کند احساس لذت بیشتری داشته باشد.

 

ساخت یک Hardbox با کیفیت

جهت ساخت یک Hardbox با کیفیت باید از بهترین تجهیزات استفاده شود. زیرا در صورتی که مقواهای اولیه از ضخامت و کیفیت مناسبی برخوردار نباشند جعبه ساخته شده از کیفیت خوبی جهت استفاده برخوردار نخواهد بود.

همچنین در صورتی که در ساخت Hardbox از چسب مناسبی استفاده نشده باشد ممکن است مقواها هنگام جابجایی از هم جدا شوند و جعبه شکل ظاهری اولیه‌اش را از دست بدهد.

برخی از جعبه‌های سخت که جهت قرار دادن طلا و جواهرات هیجان انگیز استفاده می‌شوند دارای حالت چرخشی هستند. در طرحی این جعبه‌ها باید به گونه‌ای اجزای جعبه در کنار هم قرار گرفته باشند که قسمت چرخشی جعبه پس از هر بار حرکت مجدد در محل اولیه قرار بگیرد.

طراحی ماشینی Hardbox این امکان را فراهم می‌کند که تولید کنندگان بتوانند این جعبه‌ها را در اشکال مختلف ارائه کنند. بنابراین در بین جعبه‌های سخت می‌توانید انواع جعبه‌های مربعی، دایره‌ای  و مستطیلی را مشاهده کنید.

فراموش نکنید که بسته بندی که در قالب آن محصولاتتان را به مشتریان عرضه می‌کنید بیان‌گر کیفیت اصلی محصول خواهد بود. بنابراین تا هر اندازه در بسته بندی محصولات دقت بیشتری به خرج بدهید می­توانید رضایت خاطر مشتریان را کسب کنید و روز به روز تعداد آنها را افزایش دهید.

 

 هاردباکس  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای