شاید با شنیدن نام هارد باکس تصور کنید که باکسی که جهت قرار دادن هارد کامپیوتر در نظر گرفته شده است مد نظر می‌باشد؛ اما در حقیقت جعبه سخت نیز یک نمونه از جعبه‌های عرضه شده در بازار است که جهت بسته بندی اقلامی که نیاز به محافظت بیشتر دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در گذشته هارد باکس‌ها با کمک دست و فشردن چندین مقوا بر روی هم طراحی می‌شدند؛ اما امروزه دستگاه‌های مناسبی برای ساخت این جعبه‌ها عرضه شده است که سبب فشردگی بیشتر مقواها و زیباتر شدن آن­ها می‌گردد.

هارد باکس با وجود کیفیت مناسبی که دارد بیشتر جهت بسته بندی جواهرات استفاده می‌شود؛ زیرا با توجه به قیمتی بودن این اجناس باید جعبه مناسبی جهت بسته بندی آن‌ها مد نظر قرار بگیرد.

 

 هاردباکس  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای