چرا باید از هارد باکس استفاده کنیم؟ آیا بسته بندی محصولات در جعبه‌های سخت ضروری است؟ این سؤالات تنها بخشی از پرسش‌هایی است که از سوی کمپانی‌های تولید کننده محصولات متنوع مطرح می‌شود.

زیرا این افراد تصور می‌کنند که استفاده از جعبه‌های مقوایی ساده نسبت به جعبه‌های سخت به صرفه‌تر است! در صورتی که ضرر و زیانی که به محصولات حین جابجایی و حمل بار وارد می‌شود گاه غیر قابل جبران خواهد بود.

به عنوان مثال تصور کنید که شما یک تبلت سفارش داده‌اید و فروشگاه ارائه کننده محصول به جای هارد باکس آن را در یک جعبه مقوایی ساده برای شما ارسال کرده است! علاوه بر این که بسته بندی محصول از ظاهر زننده‌ای برخوردار است، ممکن است تبلت حین جابجایی به شدت آسیب دیده باشد و استفاده از آن عملاً غیرممکن باشد.

بنابراین بهتر است جهت پیشگیری از صدمه دیدن محصولات از هارد باکس‌ها استفاده کنید که نسبت به جعبه‌های معمولی از دوام بیشتری برخوردار هستند.

 

انواع گوناگون Hardbox

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که هارد باکس‌ها تنها جهت بسته بندی اقلام خاص استفاده می‌شوند. در صورتی که پاکت‌های آبمیوه، جعبه‌های ساعت و حتی جعبه لپ تاپ‌ها از نوع Hardbox هستند.

این جعبه‌ها که از بر روی هم قرار دادن چندین لایه مقوایی تشکیل می‌شوند نسبت به سایر جعبه‌های عرضه شده در بازار از استحکام بیشتری برخوردار می‌باشند. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات صادراتی آن‌ها را درون Hardbox بسته بندی می‌کنند.

 

این جعبه‌ها جهت بسته بندی هدایای منحصر به فردی مانند عطر نیز گزینه مناسبی به نظر می‌رسند؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم اگر قصد دارید تا سر حد ممکن طرف مقابلتان را سورپرایز کنید، یک Hardbox مناسب با رنگ بندی رؤیایی تهیه کنید و هدیه را درون آن قرار دهید.

 

جلوه خیره کننده جعبه قبل از هر چیزی مخاطب را میخکوب می‌کند، زیرا نوع بسته بندی نشان دهنده جذابیت هدیه‌ای است که درون آن قرار دارد.

قبل از خرید جعبه­ های سخت باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام محصولات ارائه شده در بازار از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند، بنابراین بهتر است محصولات کمپانی سرشناسی همانند هیراد باکس را مورد بررسی قرار دهید. تا بتوانید یک جعبه زیبا، با دوام و با کیفیت را جهت استفاده خریداری نمایید.

 هاردباکس  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای