هاردباکس  که با نام جعبه سخت شناخته می‌شود، بیشتر جهت بسته بندی محصولات صادراتی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا این جعبه از استحکام و دوام بیشتری نسبت به سایر جعبه‌های عرضه شده در بازار برخوردار است و هنگام جابجایی به هیچ عنوان محصولات دچار صدمه نمی‌شوند.

 از مهم‌ترین مزایای هاردباکس  می‌توان به قابلیت ساخت آن در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. همچنین با وجود این که فشرده سازی مقواها با استفاده از دستگاه‌های مکانیکی صورت می‌پذیرد، جعبه‌های سخت از قیمت مقرون به صرفه‌ای جهت بسته بندی محصولات برخوردار هستند.

قبل از سفارش هارد باکس باید به نوع مقواهای استفاده شده در آن توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ زیرا اگر مقواها بیش از حد ضخیم یا نازک باشند جعبه سخت طراحی شده از دوام و کیفیت مناسبی جهت استفاده برخوردار نخواهد بود.

 

بسته بندی محصولات در جعبه سخت

با ارائه محصولاتتان در  هاردباکس  می‌توانید توجه مشتریان بیشتری را به سوی کمپانی خودتان جلب نمایید؛ زیرا نوع بسته بندی محصولات برای مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

بنابراین با چاپ طرح‌های مختلف که بیانگر ویژگی‌های محصولات هستند می‌توانید یک توضیح مختصر بر روی جعبه نمایش بگذارید. تا مشتری قبل از باز کردن بسته بندی بتواند ویژگی‌های کلی محصول را مشاهده کند.

به عنوان مثال هنگام بسته بندی لپ تاپ در جعبه سخت بهتر است مدل لپ تاپ، مقدار RAM، CPU و... را بر روی جعبه درج کنید. بررسی امکانات کلی قبل از باز کردن جعبه این امکان را در اختیار مشتری قرار می‌دهد که در صورت ارسال محصول اشتباه بتواند به راحتی آن را مرجوع کند.

 

ضخامت جعبه‌های سخت

با توجه به این که جعبه‌های سخت برای بسته بندی محصولات مختلف ارائه می‌شوند بنابراین ضخامت تعین شده برای آن‌ها متفاوت خواهد بود.

 به عنوان مثال جعبه سختی که برای بسته بندی سیگار یا شکلات‌های فانتزی صادراتی تولید می‌شود، نسبت به جعبه‌های سخت مورد نیاز جهت بسته بندی کالاهای دارویی، آبمیوه‌های متنوع و... دارای ضخامت متفاوتی می‌باشد.

زیرا جهت بسته بندی محصولات سنگین‌تر همانند کالاهای الکترونیکی از مقواهای بیشتری استفاده می‌شود. تا جعبه طراحی شده از دوام و استقامت کافی برای حمل محصول برخوردار باشد؛ اما برای بسته بندی‌های ساده همانند پاکت‌های آب میوه ضخامت جعبه به میزانی تعیین می‌شود که محصول مورد نظر قابلیت نگه داری در روزهای متوالی را داشته باشد.

 هاردباکس  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای