هاردباکس ها نمونه‌ای از جعبه‌های عرضه شده در بازار هستند که از چندین مقوای نازک که بر روی هم فشرده می‌شوند ساخته شده‌اند. این جعبه‌ها نسبت به سایر جعبه‌های مقوایی مقاوم‌تر هستند و جهت حمل لوازم خانگی، وسایل الکترونیکی و محصولاتی که نیاز به محافظت بیشتری در برابر صدمات دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این جعبه ­ها برخلاف تصور کاربران دارای ظاهری ظریف و یکدست هستند و امکان چاپ تصاویر مختلف بر روی آن‌ها وجود دارد. به عنوان مثال جعبه تلفن نمونه‌ای از هارد باکس است که مشخصات کامل محصول به همراه تصاویر آن و لوگوی شرکت سازنده بر روی جعبه به نمایش گذاشته می‌شوند.

 

امکان ساخت  هاردباکس بنا بر درخواست مشتری در ابعاد متنوع وجود دارد؛ بنابراین محدودیتی جهت بسته بندی محصولاتتان درون این جعبه‌های محکم و باکیفیت نخواهید داشت.

با وجود این که تولیدکنندگان زیادی در زمینه طراحی و ساخت این جعبه ‌ها فعالیت می‌کنند؛ اما نوع مقوا، دستگاهی که برای ساخت جعبه استفاده می‌شود و کیفیت چسب استفاده شده در ساخت این محصولات تأثیرگذاری بالایی دارد؛ زیرا در صورتی که دستگاه نتواند به خوبی مقواها را فشرده کند و چسب از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، لایه‌های مقوا از هم جدا شده و سبب پاره شدن جعبه می‌شوند.

 هاردباکس  و سایر جعبه ­های متنوع را می‌توانید از جعبه سازی هیراد باکس خریداری کنید تا در صورت خرید عمده از تخفیف‌های مناسب این مجموعه بهره‌مند شوید.

برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي، حعبه پارچه ای ، جعبه سازی پارچه ای