هارد باکس‌ها امروزه جایگزین جعبه‌هایی شده‌اند که با استفاده از مقواهای نازک و ساده طراحی می‌شدند. در طراحی این جعبه­ ها از چندین لایه مقوایی در کنار هم استفاده می‌شود و ممکن است بر روی مقوا­ها روکشی کشیده شده باشد یا این که طرح‌های دلخواه فقط بر روی بدنه صاف و یکدست جعبه چاپ شوند.

برخی از هارد باکس‌ها که برای بسته بندی جواهرات ارائه می‌شوند ساده هستند و تنها یک نقش ساده طلاکوب بر روی آن‌ها دیده شود. اما نمونه دیگر هارد باکس­ها که برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می­گیرند دارای رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی هستند که زینت بخش بدنه جعبه است.

قیمتی که برای ساخت هارد باکس در نظر گرفته شده نسبت به جعبه‌های مقوایی ساده بیشتر است، بنابراین بسیاری از مشتریان از خرید آن اجتناب می‌کنند. در صورتی که کیفیت ساخت این جعبه‌ها بسیار بهتر است و محصولات و هدایایی که درون آن‌ها بسته بندی می‌شوند به هیچ عنوان ضربه نمی‌خورند و از جلوه­ گری بیشتری برخوردار هستند.

 

 

 

 

طراحی جعبه سخت

بسیاری از تولیدکنندگان برای خرید عمده جعبه سخت تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر می‌گیرند. این تخفیف‌ها بنا بر کیفیت جعبه‌ها و نوع رنگ بندی و ابعاد آن‌ها متغیر خواهد بود. با وجود تخفیف‌های خرید عمده می‌توانید جعبه‌های سخت مورد نظرتان را به تعداد دلخواه برای بسته بندی محصولات متنوع سفارش دهید.

توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که کیفیت دستگاه‌های که جهت تولید جعبه سخت استفاده می‌شوند در کیفیت این محصول تاثیرگذاری زیادی دارند؛ بنابراین جعبه‌هایی که از سایر محصولات عرضه شده در بازار دارای قیمت بسیار پایین‌تری هستند ممکن است کیفیت مناسبی نداشته باشند و بسته بندی محصولات درون آن‌ها عاقلانه به نظر نرسد؛ زیرا جعبه سخت برای محافظت از محصولات حین حمل و نقل استفاده می‌شود و کیفیت نامناسب آن می‌تواند ضرر و زیان جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

این جعبه‌ها را می‌توانید برای بسته بندی هدایای مختلف نیز استفاده کنید. بسته بندی یک ساعت لوکس و گران قیمت درون یک هارد باکس ارزش مادی و معنوی آن را به خوبی به نمایش می‌گذارد. تا گیرنده پس از دریافت هدیه رضایت خاطر بیشتری داشته باشد؛ زیرا بسته بندی هدیه نشان دهنده زمان و ارزشی است که شما برای گیرنده آن قائل شده­ اید و تا هر اندازه جعبه‌های بهتری انتخاب کنید ارزش هدیه بیشتر خواهد شد.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي