هارد باکس‌ها را می‌توان برای بسته بندی جواهرات مختلف مانند انگشتر، دستبند و سرویس‌های ویژه در نظر گرفت. همچنین با توجه به کیفیت مناسبی که جعبه ­سخت دارد از آن برای بسته بندی کادوهای متنوع، هدایای تبلیغاتی و محصولات خوراکی مانند آجیل، شکلات و انواع قهوه استفاده می‌شود. بنابراین هارد باکس یک جعبه چند کاربره است که به هیچ عنوان محدودیتی جهت استفاده از آن وجود ندارد.

 تنها تفاوت جعبه ­سخت های روکش طراحی شده برای آن‌ها است. برخی از جعبه‌ها که برای قرار دادن طلا و جواهرات استفاده می‌شوند روکش‌هایی از جنس مخمل دارند و نام گالری و... به صورت طلاکوب بر روی آن‌ها درج می‌شود.

در صورتی که هارد باکس که برای بسته بندی خوراکی‌ها یا لوازم خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند بدون روکش هستند و طراحی‌های مورد نظر بر روی مقوای جعبه به چاپ می‌رسند.

اگر قصد دارید یک کروات، کفش و حتی ست مردانه را به عنوان هدیه انتخاب کنید، توجه داشته باشید که از جعبه سخت برای بسته بندی آن استفاده شده باشد تا گیرنده قبل از باز کردن جعبه از نوع بسته بندی آن هیجان زده شود.

 

 

ابعاد و ساخت Hardbox

ابعاد Hardbox طبق خواسته مشتری قابل تغییر است و با توجه به اندازه محصول می‌توانید این جعبه‌ها را در ابعاد مناسبی سفارش دهید.

همچنین با توجه به این که جعبه‌های سخت بیشتر به صورت مستطیل یا مربع شکل ارائه می‌شوند، طول و ارتفاع در نظر گرفته شده برای جعبه می‌تواند بنا بر نیاز کم یا زیاد شود تا بتوانید هدایایی مانند عطر را نیز درون این جعبه‌های ویژه بسته بندی کنید.

شاید با دیدن Hardbox تصور کنید که ساخت آن راحت است و با کمترین امکانات می‌توانید این محصول را جهت بسته بندی هدایا بسازید؛ اما فشرده کردن مقواهای نازک استفاده شده در ساخت جعبه سخت نیاز به یک چسب قوی و دستگاه مخصوص دارد؛ زیرا تا هر اندازه مقواها بیشتر فشرده شده باشند، جعبه محکم‌تر خواهد بود و دیرتر پاره می‌شود.

 به همین دلیل تا هر اندازه اشیای سنگینی بر روی مقواهای به هم چسبیده Hardbox قرار دهید باز هم ممکن است به خوبی فشرده نشده باشند و هنگام استفاده بین مقواها فاصله ایجاد شود.

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي