علت تفاوت قیمت هارد باکس با دیگر جعبه‌ها چیست؟ این یکی از پرسش‌هایی است که از سوی بسیاری از سفارش دهندگان این نمونه از بسته بندی‌ها مطرح می‌شود؛ زیرا تولیدکنندگان ترجیح می‌دهند که برای بسته بندی محصولاتشان جعبه‌هایی را انتخاب کنند که علاوه بر کیفیت مناسب، قیمت معقولی داشته باشند.

عوامل زیادی در تعین قیمت جعبه­ های سخت تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال جعبه‌هایی که از این نوع هستند و برای بسته بندی جواهرات یا اقلام گران‌بها ارائه می‌شوند، ظاهری متفاوت و قیمت بیشتری نسب به سایر جعبه‌ها دارند و طراحان برای ساخت آن‌ها نهایت دقت را به خرج می‌دهند؛ زیرا هر آنچه درون این جعبه‌ها قرار می‌گیرد بسیار با ارزش است و نباید هنگام جابجایی دچار مشکل شود.

 

از دیگر جعبه‌های سختی که نسبت به سایر مدل‌ها دارای قیمت بیشتری هستند می‌توان به جعبه‌هایی ویژه که برای ارائه هدایای تبلیغاتی استفاده می‌شوند اشاره کرد. این نمونه از جعبه‌های سخت گاه به شکل مستطیلی کشیده طراحی می‌شوند و گاه مربعی شکل هستند و بر روی آن‌ها نقش و نگار ویژه طلاکوب شده مانند لوگو یا نام برند اهدا کننده به چشم می‌خورد.

 

 برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،هارد باکس ,جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت ,  جعبه کادويي