Hardbox یا هارد باکس نامی است که برای جعبه سخت در نظر گرفته شده است. این جعبه کیفیت ساخت بالایی دارد و برای بسته بندی محصولات حساس و شکننده استفاده می‌شود. فراموش نکنید که هنگام سفارش جعبه سخت بهتر است آن را به صورت عمده خریداری کنید تا قیمتی مقرون به صرفه‌ داشته باشد.

هارد باکس یا همان جعبه سختتوسط تولید کنندگان خبره‌ای که در زمینه تولید و بسته بندی سال‌ها تجربه دارند طراحی و ارائه می‌شود. تولید کنندگان هنگام فروش این محصول باید مرحله‌ای را نیز برای توجیه مشتریان برای خرید این جعبه‌ها طی کنند؛ زیرا بسیاری از افراد به دلیل قیمت ارزان جعبه‌های نازک مقوایی خرید آن‌ها را امری اقتصادی و مقرون به صرفه می‌دانند. در صورتی که ضرری که به محصولات گران قیمت به دلیل انتخاب این جعبه‌ها وارد می‌شود بیش از حد تصور است؛ بنابراین اگر می‌خواهید محصولاتی که دارید به صورت بیمه شده به مقصد برسند هارد باکس ها انتخاب مناسبی هستند.

 اگر از صاحبان کسب و کار هستید و محصولات زیادی را بسته بندی و ارسال می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم این جعبه‌ها را به صورت عمده سفارش دهید. سفارش عمده جعبه سخت سبب می‌شود که قیمت تمام شده این محصول بسیار کمتر از حدی که انتظارش را داشته‌اید باشد. از این جعبه‌ها می­توانید برای بسته بندی محصولاتی که گاه چندین میلیون تومان قیمت دارند و بسیار حساس هستند استفاده کنید و شیوه‌های بسته بندی قدیمی و منسوخ شده را کلاً به دست فراموشی بسپارید.

 

 

آیا Hardbox در اندازه‌های بزرگ نیز تولید می‌شود؟

آیا Hardbox در اندازه‌های بزرگ نیز تولید می‌شود؟ این سوال بسیاری از کاربران است؛ زیرا برخی از محصولات شکستنی، الکترونیکی و... اندازه‌ای بزرگ‌تر از گوشی موبایل و لوازم این چنینی دارند. به همین دلیل جعبه‌های سخت نیز باید همانند سایر جعبه‌های مقوایی دارای سایز بندی‌های ویژه برای بسته بندی محصولات باشند تا تمام کاربران بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

هنگامی که کاربران برای خرید یک Hardbox به یک فروشگاه مراجعه می‌کنند، اغلب تعدادی که از جعبه‌های که در اندازه‌های متداول تولید شده‌اند به آن‌ها ارائه می‌شوند. اگر در بین این جعبه‌ها گزینه مناسبی برای قرار دادن محصولات وجود داشته باشد، مشتری می‌تواند آن را سفارش دهد؛ اما در صورتی که جعبه مورد نظر مشتری در بین هارد باکس‌های وجود نداشته باشد مشتری می‌تواند سایز جعبه را به تولید کننده ارائه کند تا جعبه مد نظر وی در کمترین زمان و با استفاده تجهیزات مدرن ساخته شود.

  برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،هارد باکس ,هاردباکس ,hardbox,جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت ,  جعبه کادويي