این سؤال را اغلب افرادی که فروشنده به آن‌ها پیشنهاد می‌کند محصول خریداری شده را درون هارد باکس یا جعبه سخت نگهداری و حمل نمایند مطرح می‌کنند.
مشتریان به محض این که نام هارد باکس‌ها را می‌شنوند، تصور می‌کنند که فروشنده می‌خواهد یک جعبه خاص و متفاوت را که نسبتاً گران قیمت است عمداً به آن‌ها بفروشد. در صورتی که این جعبه‌ها نه تنها قیمت چندان بالایی ندارند، بلکه فروشند صرفاً به این دلیل که محصول خریداری شده در بستری امن حمل شود آن را به شما پیشنهاد می‌کند.
فرض کنید یک شیشه عطر گران‌بها تهیه کرده‌اید. آیا شما ترجیح می‌دهید آن را درون جعبه مقوایی خودش به طرف مقابل هدیه کنید یا برای بسته بندی آن برنامه خاصی در نظر می‌گیرید؟ بسته بندی خاص همیشه بیشتر روی مخاطب تأثیر می‌گذارد.
برای بسته بندی عطر چه جعبه‌ای مناسب است؟ یک هارد باکس زیبا یا یک جعبه مقوایی نازک؟ این سؤال پاسخش از قبل مشخص است. جعبه سخت با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد از عطر در برابر ضربات احتمالی محافظت می‌کند و هنگام حمل آن نگرانی از بابت شکستن شیشه و از بین رفتن عطر نخواهید داشت.
جعبه سخت نه تنها کیفیت مناسبی برای حفظ سلامت هدیه دارد، بلکه ظاهر آن به نحوی طراحی شده که هر فردی آن را می‌بینید به ارزش کادویی که درون آن قرار گرفته پی می‌برد.

  برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،هارد باکس ,هاردباکس ,hardbox,جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت ,  جعبه کادويي