جعبه سخت نسل متفاوتی از بسته بندی است. برخی از تولیدکنندگان این جعبه‌ها را به طور کامل از مقوا تهیه می‌کنند و برخی دیگر برای زیباتر شدن جعبه برای رویه آن چرم یا پارچه استفاده می‌کنند.

برخی از تولیدکنندگان برای این که هارد باکس‌ها زیبا و جذاب به نظر برسند، لایه رویی آن‌ها را از جنس چرم یا پارچه تهیه می‌کنند. برخی از کاربران که درباره جعبه سخت و ساختار آن اطلاعات مناسبی ندارند تصور می‌کنند که این جعبه‌ها از جنس پارچه‌ای یا چرمی هستند. با این تصور افرادی که می‌خواهند جعبه را برای بسته بندی محصولات با ارزش خود تهیه کنند دچار تردید می‌شوند و به سراغ بسته بندی‌های دیگر می‌روند.

اگر می‌خواهید جعبه‌ای خاص را خریداری کنید که هم از لحاظ ظاهری مناسب باشد و هم با استفاده از بهترین تجهیزات و لوازم اولیه ساخته شده باشد، هارد باکس‌ها بهترین گزینه پیش روی شما هستند. بدنه ‌این جعبه‌ها از مقواهای فشرده شده تشکیل شده است تا جعبه در اثر فشار خم نشود و محصول دچار صدمه نگردد.

هارد باکس‌هایی که رویه‌ای از جنس چرم یا پارچه دارند تنها به دلیل این که خاص‌تر و زیباتر به نظر برسند به این صورت طراحی شده‌اند. این لایه تنها روی جعبه سخت را پوشانده و ساختار آن همچنان مستحکم و قدرتمند است؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید هر محصولی که می‌خواهید سالم به مقصد برسد را در یک جعبه سخت شکیل بسته بندی کنید.

همان­طور که می‌توان رنگ هارد باکس‌ را انتخاب کرد، تولیدکنندگان جعبه‌های سخت این امکان را برای مشتریان فراهم کرده‌اند که رنگ چرم یا پارچه را نیز از بین رنگ‌های موجود انتخاب کنند، تا جعبه کاملاً مطابق سلیقه آن‌ها طراحی و تولید شود.

 

اهمیت نمونه Hardbox در انتخاب یک جعبه مناسب

برخی از کاربران صرفاً به دلیل این که یک تولید کننده شناخته شده است ، نسبت به سفارش Hardbox از تولیدی مورد نظر اقدام می‌کنند. برخی دیگر از مشتریان نیز با دوستان و آشنایان خود برای انتخاب یک شرکت بسته بندی معتبر مشورت می‌کنند و از بین گزینه‌هایی که این افراد ارائه می‌کنند، گزینه مناسب را برای سفارش در نظر می‌گیرند.

گروه دیگری از مشتریان هستند که برای انتخاب جعبه سخت ابتدا کیفیت محصولات شرکت تولید کننده انواع Hardbox را بررسی می‌کنند و سپس نسبت به سفارش جعبه‌های دلخواهشان با سایز دلخواه و به تعدادی که نیاز دارند اقدام می‌کنند.

اگر می‌خواهید بسته بندی که انتخاب می‌کنید در بین بهترین گزینه‌های موجود در بازار قرار داشته باشد و از سفارش انواع جعبه سخت به صورت عمده پشیمان نشوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً کیفیت نمونه‌های تولید شده توسط شرکت را بررسی کنید و سپس درباره سفارش جعبه‌های دلخواهتان تصمیم گیری نمایید.

شرکت‌هایی که دارای تجهیزات به روز دنیا هستند و از بهترین پرسنل برای تولید انواع جعبه مانند Hardbox بهره گرفته‌اند، همیشه جعبه‌هایی را تولید  و به بازار عرضه می‌کنند که بسیار متفاوت هستند. جعبه‌های تولید شده توسط این کمپانی‌ها کیفیت ساخت بالایی دارند و به نوبه خود بی‌نظیر هستند.

 

 

   برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،هارد باکس ,هاردباکس ,hardbox,جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت ,  جعبه کادويي