جعبه سخت جعبه‌ای است که هم از نظر ظاهری مناسب است و هم کیفیت ساخت خوبی دارد. شما می‌توانید محصولاتی که برایتان با ارزش است را درون این جعبه‌ها بسته بندی کنید.

شنیدن نام هارد باکس در قدم اول این تصور را در ذهن شنونده به وجود می‌آورد که این جعبه‌ها برای مصارف خاصی تولید شده­اند. برخی از مشتریان تصور می‌کنند که تنها در صورتی باید هارد باکس را تهیه کنند که محصولی که می‌خواهند بسته بندی کنند گران قیمت باشد.

عده دیگری از مشتریان نیز هنگام فکر کردن به هارد باکس ها تصور می‌کنند که این بسته بندی‌ها برای اقلام خاص صنعتی طراحی و عرضه شده‌اند. در صورتی که هیچ یک از این تصورات درباره این نسل از بسته بندی‌ها درست نیست.

هارد باکس ها را می‌توان برای بسته بندی اقلام مختلف استفاده کرد. این جعبه‌ها ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را نسبت به دیگر جعبه‌ها متفاوت‌تر نشان می‌دهد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد که:

  • جعبه‌های سخت بسیار مقاوم‌تر از سایر جعبه‌ها که با مقوا طراحی شده هستند.

     

  • ظاهر جعبه‌های سخت شکیل‌تر و زیباتر است و به راحتی می‌توان کادوهای با ارزش را درون این نسل از جعبه‌ها بسته بندی کرد.

  • قیمت تمام شده برای جعبه‌های سخت نسبت به کیفیت ساخت مناسبی که دارند مقرون به صرفه می‌باشد.

  • روی جعبه‌ سخت می‌توان لوگو و نام برند تولید کننده را به نحوی چاپ کرد که مانندی طرح خاص به نظر برسد و جعبه را زیباتر کند.

     

      برچسب ها: جعبه سازي , حعبه سخت،هارد باکس ,هاردباکس ,hardbox,جعبه شکلات،جعبه لاکچری،جعبه گل،جعبه آجیل و خشکبار، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت ,  جعبه کادويي