اگر به خاطر داشته باشید در زمان گذشته حتی اقلام خوراکی درون جعبه‌هایی ارائه می‌شد که از جنس مقوا بودند. این جعبه‌ها قابلیت بازیافت داشتند. به همین دلیل استفاده از آن‌ها هیچ صدمه‌ای برای محیط زیست نداشت.

کارتن سازان جعبه‌های مقوایی را در اندازه‌های متنوع و با ضخامت‌های مختلف برای مصارف گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌کنند. یکی از محصولاتی که توسط تولید کنندگان مطرح در این زمینه تولید و روانه بازار می‌شود، جعبه‌هایی است که به عنوان کیف کاغذی برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرا می‌گیرد.

کارتن سازان جعبه‌هایی را طراحی می‌کنند یا به شکل مربع هستند یا دایره و چند ضلعی. این جعبه‌ها ممکن است به صورت درب دار طراحی شده باشند یا طراح برای متفاوت نشان دادن جعبه و راحتی استفاده از آن، جعبه کارتنی را به صورت ته قفلی طراحی کرده باشد.

با توجه به نیازی که دارید می‌توانید یکی از این جعبه‌ها را که توسط کارتن سازان معتبر و با استفاده از دستگاه‌های استاندار تولید شده‌اند و به فروش می‌رسند را انتخاب کنید و از آن‌ها استفاده نمایید.

فراموش نکنید که کیفیت ساخت جعبه از ظاهر آن مهم‌تر است. این موضوع هم برای جعبه‌های مقوایی صادق است و هم برای جعبه‌هایی که از جنس کارتن هستند. در صورتی که جعبه کارتنی کیفیت مناسبی نداشته باشد در حین حمل و نقل صدمه می‌بیند و همین موضوع سبب می‌شود که کیفیت محصول بسته بندی شده درون جعبه نیز دستخوش تغییر شود.

  برچسب ها: جعبه سازي ,کارتن سازی، کارتن سازان، جعبه مقوايي , جعبه فانتزي , جعبه لوکس , جعبه سرگرمي , جعبه مگنتي , جعبه ست تبليغاتي , جعبه ارگانايزر , جعبه سخت , هارد باکس , جعبه کادويي